Kultinį vaidmenį atlikusio aktoriaus namai, kurių vertė – daugiau nei 11 mln. eurų

Dauguma Mike Myers žino kaip garsųjį Ostino Pauerso vaidmenį atlikusį aktorių. Neseniai aktorius pardavė savo loftą (su keturiais miegamaisiais ir penkiomis vonios zonomis, didžiule terasa), kurio vertė daugiau nei 11 mln. eurų.

Šis neeilinis būstas yra įsikūręs vienoje madingiausių Niujorko vietų – prabangiame Soho rajone. Aktorius apartamentus įsigijo 2007 metais už 7 mln. eurų sumą, o tai reiškia, kad sprendimas jį parduoti atnešė tikrai nemažai pelno.

Namai pirmiausia išsiskiria savo žaviu modernių patogumų ir istorinės architektūros deriniu. Vienas labiausiai akį patraukiančių interjero elementų – milžiniški langai, kurie tarytum panaikina ribą tarp pastato vidaus ir išorės. Kadangi būstas yra įsikūręs 7 aukšte, atsiveriantis panoraminis miesto vaizdas tiesiog gniaužia kvapą.


Natūrali šviesa bei interjere vyraujanti šviesi spalvų paletė kuria namų erdvumo ir lengvumo įspūdį. Gyvenamajai erdvei šiltumo suteikia ąžuolinės buto grindys. Kadangi kambariai čia yra itin dideli, intymumo jausmas erdvėje yra kuriamas minkštų kilimų, užuolaidų, baldų audinių pagalba.Vienas charakteringiausių interjero akcentų šiame būste – lubas siekianti knygų lentyna svetainėje, kurios viršutinėms lentynoms pasiekti reikia kopėčių pagalbos. Lentynoje yra eksponuojamos įvairios knygos ir aksesuarai, kurie kuria pasakojimą apie namų savininką. Šiame kambaryje taip pat yra įrengtas jaukus židinys, kuris tarytum kviečia čia praleisti kuo daugiau laiko.


Virtuvė – atvira erdvė, kurioje gražiai dera natūralios medžiagos. Iš čia galima pakilti laiptais į pagrindinį miegamąjį, kuriame dvelkia elegancija bei romantika. Kadangi miegamasis yra vakarinėje pastato pusėje, čia galima stebėti stulbinančius saulėlydžius.


Jeigu buvimas miesto apsuptyje pasidarytų varginantis, čia taip pat yra didžiulė terasa, kuri atlieka oazės mieste vaidmenį. Joje yra įrengtas nedidelis sodas atsipalaidavimui. Taip pat pastatyta pergolė, kurioje galima leisti laiką su aplankiusiais svečiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis