Aukcione bus galima įsigyti Gianni Versace namą, kuriame jis buvo nušautas

Aukcione bus galima įsigyti įžymiojo Italijos dizainerio, „Vercace“ įkūrėjo Gianni Versace namą, kuriame jis buvo fatališkai nužudytas. Floridoje (JAV) esantis, 10 miegamųjų talpinantis būstas buvo pastatytas 1930 metais.

Anot naujienų portalo Dailymail.co.uk, ekstravangantiškas namas, dar žinomas kaip Casa Casuarina, aukcione bus parduodamas nuo rugsėjo 17 d. Būste yra 16-os metrų baseinas, kurio dugną dengia auksinė mozaika, galima išvysti daugybę freskų, statulų. Iš pradžių dabartinis namo savininkas, magnatas Peteris Loftinas bandė parduoti namą už 125 mln. dolerių, tačiau dabar ji siekia 75 mln. (197 mln. litų), nes per visus metus pirkėjų neatsirado.

1997 metais, G. Versace buvo nužudytas prie savo namų, kai jam tebuvo 50 metų. Ši erdvė iki šiol yra turistų traukos centras – jie vis dar bando nufotografuoti bent minimalią namo detalę.

Kai įsigijo šį namą, dizaineris mokėjo 10 mln. dolerių, tačiau namo restauracija, įrengimas atsiėjo dar 33 mln. Trumpai, nuo 2009 m. šis turtas buvo naudojamas kaip krautuvė – viešbutis ir buvo atvira, bet jau kurį laiką taip nebėra.

G.Versace buvo nužudytas „dėl skolų mafijai“

50-metį G. Versace ant savo namo Majamyje laiptų 1997 metais nušovė serijinis žudikas Andrew Cunananas.

Remiantis nauja buvusio Kalabrijos mafijos organizacijos „N'drangheta“ nario Giuseppe Di Bella knyga, dizaineris buvo nužudytas „dėl įsiskolinimų“ krikštatėviams.

Knygoje „Metastasi“ G. Di Bella tvirtina, kad G. Versace išnaudodavo krikštatėvis Paolo De Stefano pinigų plovimo operacijoms vykdyti.

G. Di Bella pasakojo žurnalistui Gianluigi Nuzzi: „Tekėjo pinigų upės iš narkotikų, plėšimų, reketo, paskolų išmušinėjimo. Kalnai pinigų, ir juos reikėjo padaryti švarius“.

„Tam buvo naudojami barai, restoranai, nekilnojamas turtas ir prabangos prekės, bet naudoti ir švarūs verslai, tokie kaip G. Versace“, – pasakoja buvęs mafijos narys.

Naujosios knygos autorius taip pat rašo, kaip 1997 m. Naujųjų metų išvakarėse „N‘drangheta“ susimokė pavogti G. Versace pelenus iš kapinių netoli jo šeimos namų prie Komo ežero. Tačiau planas niekuomet nebuvo įvykdytas.

Romoje įsikūrusio kovos su mafija departamento atstovas Giancarlo Capaldo sako: „Mes pradėjome bylą dėl G. Di Bella teiginių. Jis yra informatorius, o jo informacija anksčiau visuomet pasitvirtindavo“.

Bendrame pareiškime Versace šeima šiuos teiginius apie velionį dizainerį pavadino „neteisingais ir gėdingais“.

Namo vidų galite apžiūrėti video:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis