Chuckas Norrisas parduoda savo rančą Dalase už 3,1 mln. litų

Kultinis personažas, kurio Rytų kovos menų sugebėjimams niekas negali prilygti, labiausiai išgarsėjęs seriale „Volkeris: Teksaso reindžeris“, parduoda erdvią rančą.

Jei prireikė vietos kovos smūgiams lavinti arba kumščiu įvesti tvarką Teksase, jums pasisekė  parduodama Chucko Norriso erdvi vila Dalase, su pilnai įrengta sporto sale, kur puikuojasi daiktai iš televizijos serialo „Volkeris: Teksaso reindžeris“.

Ši Viduržemio jūros stiliaus ranča taip pat buvo filmuojama seriale. Tai buvo Cordelio Wolkerio, Teksaso reindžerio, kiekviename žingsnyje kovojusio su blogiukais, namai.

C. Norisas atliko C. Wolkerio vaidmenį „CBS“ kanalo filmuojame seriale, kuris buvo rodomas ištisus 8 sezonus. Nors šou baigėsi 2001 m., jis vis dar gyvas spaudoje.

683,95 m² ranča parduodama už 3,1 mln. litų (1,2 mln. JAV dolerių). Pranešama, jog be treniruoklių salės šiame name dar yra keturi miegamieji, septyni pilnai įrengti vonios kambariai ir tualetai bei kino teatras. Šalia yra atskiras pastatas, kuriame filmuojant serialą „Volkeris: Teksaso reindžeris“ ir kitus C. Norisso projektus, buvo įkurta kino studija. Šis turtas priklauso C. Norissui ir jo broliui Aaronui Norrisui. 

Rodžersas Hylis, nekilnojamojo turto agentas, padedantis parduoti rančą teigia, jog  C. Norissas ir jo žmona turi namų kitur ir nori dalį jų parduoti. Anot jo, didelis būrys potencialių pirkėjų jau lankėsi name, kai tik praeitą penktadienį buvo paskelbta apie jo pardavimą.

Namo nuotraukas galite apžiūrėti ČIA.

Keli įdomūs faktai apie C. Norrisą:

• Jis buvo Bruce Lee mokinys;
• Sukūrė dvi kovų menų kryptis: Chun Kuk Do ir amerikietiškąjį Tang Soo Do;
• Chuckas Norrisas yra pirmasis pasaulyje žmogus iš Vakarų pusrutulio, kuris gavo 8 lygio juodą karate diržą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis