5 daugiausiai dėmesio rugpjūčio mėnesį sulaukę interjerai

Norime to, ar nenorime, tačiau ruduo jau atėjo. Visgi pabandykime dar nepaleisti vasaros ir pasigrožėti daugiausiai dėmesio paskutinį vasaros mėnesį sulaukusiais interjerais.

1. 250 kv.m. sodyba Aukštaitijoje: modernios etno interpretacijos

Ramiame Aukštaitijos krašto kaime, senų trobesių vietoje prieš keletą metų iškilusi mieste gyvenančių šeimininkų poilsiui skirta sodyba patraukia akį savo šiuolaikiškumu, tačiau tuo pat metu natūraliai įsilieja į kasdienišką lietuviško kaimo ir jį supančios gamtos ritmą. Sodybos interjerą projektavusi architektų komanda nesistengė moderniame name dirbtinai sukurti tradicinės „kaimiškosios autentikos“, bet atsižvelgdama į aplinkos kontekstą kruopščiai derino apdailos medžiagas, baldus, koloritą bei pritaikė originalių stilizuotų etnografinių detalių.

Sodybą galite apžiūrėti ČIA

A. Skrolio nuotr.

2. 114 kv.m. lietuvių sukurtas buto interjeras Strasbūre: klasika ir autentika

Ką tik pabaigę savo naujausią, Prancūzijoje įgyvendintą interjero projektą, vilniečių architektų komanda YCL jį pirmą kartą pristato Lietuvos ir kviečia ManoNamai.lt skaitytojus apsilankyti istorinio Strasbūro kvartalo name įrengtame ištaigingos architektūros bute, kuriame rafinuota prancūziška elegancija susipina su išgryninta šiuolaikiško dizaino estetika.

Kaip atrodo šis butas, galite įvertinti ČIA

A. Stepankevičiaus nuotr.

3. 61 kv.m. nestandartiškai išplanuotas butas Vilniaus centre

Tobula spalvų dermė ir santūri prabanga – tokioje aplinkoje atsiduri įžengęs į vilniečių poros butą sostinės senamiestyje. Kuriant šį interjerą, dizainerei Vaidai Kandratavičiūtei pavyko patogiai suplanuoti nestandartinio plano butą ir apjungti erdves į harmoningą visumą.

Įvertinti šį sprendimą galite ČIA

T. Černiausko nuotr.

4. Ž. Grigaičio namai Palangoje

Verslininkas Žilvinas Grigaitis Palangoje įsikūręs atokiau nuo pagrindinės šurmuliuojančios promenados. Dviejų aukštų bute šeimininkas apsistoja vasarą, pajūry praleidžia kelias savaites. Kaip sako, jo Palanga kitokia – nėra ošiančios žmonių minios, poilsiautojus viliojančių skardžiabalsių ir perpildyto paplūdimio. Sportiškas vyras kiekvieną rytą pradeda krosu, nė dienos nepraleidžia be dviračio: „Užtenka numinti porą kilometrų atokiau ir paplūdimys ištuštėja, neįsivaizduoju Palangos be dviračio.“

Jo namuose galite apsilankyti ČIA

T. Vinicko nuotr.

5. Tobulam poilsiui: balta sodyba kaime

Visi žino: balta spalva – nepraktiška. Ypač kaimo sodyboje. Tačiau baltas interjeras sukuria ypatingą jaukumą ir šviesesne padaro net niūriausią dieną.

Sodybą apžiūrėti galite ČIA

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis