5 daugiausiai dėmesio rugsėjo mėnesį sulaukę interjerai

Rugsėjis yra vienas gražiausių mėnesių rudens sezono metu. Šį mėnesį publikuoti interjerai pasižymėjo ne tik šiuolaikiškais sprendimais, tačiau ir jaukumu.

1. 49 kv.m. butas Kaune: kruopščiai apgalvota kiekviena detalė

Projektuojant namus, visada yra atsižvelgiama į būsimų gyventojų skonį, poreikius, gyvenimo būdą. Tačiau naujos statybos name Kaune esantis butas buvo įrenginėjamas nuomai, tad įnorių niekas nediktavo. Architektė Lina Gronskytė, gavusi užduotį sukurti patogų ir estetišką interjerą įsivaizduojamam gyventojui, kūrė jį tarsi turėtų jame apsigyventi pati.

E. Kniežausko nuotr.

Butu pasigrožėti galite ČIA

2. PRIEŠ ir PO: kaip senas rąstinis namas Kaune pavirto į jaukų būstą

Senas, daugiau nei prieš aštuoniasdešimt metų Kaune pastatytas rąstinis namas po rekonstrukcijos tapo jaukia, stilinga ir funkcionalia gyvenamąja erdve, kurioje santūrią šiuolaikiškos klasikos estetiką paįvairina netikėti industrinio dizaino elementai. Išraiškingas ir apgalvotas architektės Arūnės Bitinaitienės suprojektuotas namo interjeras šių metų interjero konkurse pelnė „Tautos interjero“ apdovanojimą.

Pokyčius galite įvertinti ČIA

3. Beveik 300 kv.m. namas Vilniaus užmiestyje: saikingai įvaldytas kaimiškas stilius

Studijos „Plazma“ architektės Evelina Talandzevičienė ir Dina Sargautienė turėjo sukurti Vilniaus užmiestyje esančio namo interjerą. Sodyba yra skirta šeimos ir jų svečių poilsiui, tai padiktavo tam tikras sąlygas interjero stilistikai ir funkcijoms.

L. Garbačausko nuotr.

Apsilankyti sodyboje galite ČIA

4. 115 kv.m. apartamentai Vilniaus senamiestyje: kaip šeimos namai pamažu virsta į muziejų

Sėkmingam interjero projekto įgyvendinimui nepakanka tik gero dizainerio, būtina sąlyga – užsakovas, pasitikintis profesionalo darbu. Dar geresnis variantas – kai klientas pats turi išlavintą estetinį pojūtį ir supranta gero dizaino vertę. Tokiu atveju rengiamas projektas yra tiesiog pasmerktas sėkmei. Toks likimas buvo nulemtas ir Vilniaus senamiestyje, viename iš seniausių išlikusių gyvenamųjų pastatų esantiems apartamentams, „DO Architects“ komandai – architektėms Gilmai Teodorai Gylytei ir Marijai Steponavičiūtei – čia ėmus kurti jauno meno kolekcininko šeimos namus-muziejų.

Pamatyti šiuos apartamentus galite ČIA

5. PRIEŠ ir PO: pakako vienos frazės, kad namas kardinaliai pasikeistų

Kai geležinkelių inspektorius Joshas Cyganikas nugirdo, kaip paaugliai šaiposi iš 75 m. Leonardo Bullocko namo, jis nusprendė ko nors imtis.

BoredPanda.com nuotr.

Namo pokyčius galite išvysti ČIA

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis