Sužinokite, kada geriausiai pirkti ar parduoti butą pagal Zodiako ženklus

Ar laikas parduoti butą? O gal kaip tik dabar pats sėkmingiausias laikas būstą įsigyti? Spręsdami šiuos klausimas ne vienas ieško astrologinių prognozių. Taigi kada kokiam ženklui 2016 metais verta imtis veiksmų?

Šeštojo sezono televizijos šou „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtojo Аleksandro Litvino teigimu, žmonės, kurie pasitiki astrologais bei įprato priimti rimtus sprendimus pagal astrologinio kalendoriaus palankias datas, turėtų suklusti. Vadinasi, būtent tokiems žmonėms pasiruošę padėti astrologijos žinovai, puikiai išmanantys planetų išsidėstymų vingrybes ir pagal tai sugebantys pakankamai tiksliai nustatyti sėkmingiausias metų dienas. Tai yra per kurias verta sudaryti buto pirkimo ar pardavimo sutartis arba priešingai – iš tolo apeiti nekilnojamojo turto agentūras.

Aleksandro Litvino tvirtinimu, astrologinės prognozės, susijusios su nekilnojamojo turto pirkimu ar pardavimu 2016 metais, kažkuo labai neišsiskiria, lyginant su šiais metais. Anot jo, bene nepalankiausias metas sudaryti sutartį, susijusią su būsto įsigijimu 2016 metais, – kovo 20 ir balandžio 4 dieną. Taip pat ir rugsėjo 13 bei 28 dienomis.

„Taigi, norint išvengti nemalonių netikėtumų, geriau susilaikyti nuo bet kokių finansinių operacijų, susijusių su nekilnojamuoju turtu ne tik minėtomis dienomis, bet ir dvi savaites prieš bei po nurodytų dienų“, – teigė žinomas ekstrasensas ir astrologas. Jo manymu, planetų padėtis ateinančiais metais ir ypač vienintelis Žemės palydovas – Mėnulis gali padaryti neigiamos įtakos apiforminant dokumentus ir pasirašant pirkimo–pardavimo sutartis.

Dėl to paties reikalo ne geriausios dienos laukia esant ir Merkurijaus planetos įtakai: pradedant sausio 21 diena ir iki vasario 11 dienos. Taip pat gegužės 19 – birželio 11 dienomis. Ir nuo rugsėjo 17 dienos iki spalio 9 dienos imtinai. Galų gale kitų metų kiekvieno ketvirčio 9, 15, 18, 19,23 ir 29 mėnulio dienomis.

„Vis dėlto nereikėtų aklai pasitikėti vien astrologų prognozėmis, o daugiau vadovaukitės sveiku protu. Kartais netikėtai susiklosčiusios aplinkybės, be to žmogaus valia bei jo energija reiškia daugiau, nei išsidėsčiusios žvaigždės ir planetos“, – atviravo pašnekovas. Nepaisant to, A. Litvinas tvirtino, kad astrologo sudarytas žmogui asmeninis horoskopas – puikus palaikymas prieš priimant jam rimtą sprendimą.

Todėl kiekvienam Zodiako ženklui vertėtų žinoti savo sėkmingiausias ir nesėkmingiausias dienas bei periodus, susijusius su nekilnojamuoju turtu 2016 metais.

Avinas

Rinkdamiesi butą šio ženklo atstovai turėtų nepamiršti, kad jie – nuolat trokštančios permainų ir naujovių asmenybės. Todėl linkusios keisti ir savo gyvenamąjį būstą. Bet nusipirkęs kvadrato formos išplanavimo butą, Avinas gali išvengti sunkaus ir kupino įtampos būsto pirkimo ar pardavimo proceso. Mat esant kvadratiniam buto išplanavimui užtenka tik perstatyti baldus ir pakeisti kai kurias dekoro detales. Tokiu būdu bus ne tik atnaujinti namai, jų interjero stilius, bet ir susidarys visiškai naujo būsto efektas.

Užtat šio Zodiako ženklo žmonėms nereikėtų rinktis būsto, kur sienų ir lubų apdaila atlikta reljefiniu arba struktūriniu gruntavimu. Tai yra, kad būtų paprasta bet kuriuo momentu perdažyti sienas arba išklijuoti jas tapetais.

Bene palankiausias metas šio Zodiako ženklo atstovams pirkti nekilnojamąjį turtą, jį remontuoti ir įrengti – kitų metų antroje pusėje.

Jautis

„Renkantis būstą pirmiausiai nugali Jaučio praktiškumas ir racionalumas, nes jis dažniausiai nusiperka ar parduoda butą reikiamu ir pačiu tinkamiausiu metu. Vienintelis patarimas: jautis turėtų išsirinkti sau tinkamiausią buto aukštą. Tai yra „arčiau žemės“: 3-5 aukštą“, – teigė A. Litvinas. Jo įsitikinimu, bute turi būti kokybiška santechnika ir elektros instaliacija. Geriau butą įsigyti naujos nei senos statybos name ir tada Jautis jausis puikiai savo namuose. O jei jis dar tik planuoja pirkti butą ir jį įrengti arba remontuoti, geriau ilgam neatidėti. Tiksliau, reikėtų imtis apdailos darbų iš karto pasibaigus Naujųjų metų šventėms. Šio Zodiako ženklo žmonėms sėkmingas laikotarpis tęsis iki 2016 metų birželio mėnesio.
Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai rinkdamiesi sau būstą gali pasitikėti ne tiek astrologais, kiek savo intuicija. Ji tikrai jų nesuklaidins ir neapgaus. Tačiau pirkti tą butą ar ne, reikėtų priimti sprendimą tik tada, kai iš visų galimų variantų linksite labiausiai prie vieno.

Dvyniams nusimato galimybė sėkmingai sudaryti nekilnojamojo turto sutartį tiek rudenį, tiek žiemą.

„Beje, kad neišgąsdintumėte savo sėkmės, reikėtų būti atsargiems ypač pirmąjį ateinančių metų pusmetį. Tai yra susilaikyti nuo rizikingų žingsnių iki rugpjūčio mėnesio. Ne mažiau apgaulingas gali būti ir spalio mėnuo“, – patarė astrologas.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai sugeba įkvėpti gyvybės savo namams. Pavyzdžiui, tvarkydami kambarius jie kalbasi su butu kaip su gyvu žmogumi. Tai nereiškia, kad Vėžio žmonės – bepročiai. Tiesiog jie labai jautrūs sutvėrimai ir prisirišę prie savo namų. Todėl tik jų vidinis balsas. intuicija ir nuojauta gali pakuždėti, kokį butą geriausiai išsirinkti. Taip pat, kur ir kokios statybos name pirkti jį. Vis dėlto, kad buto pirkimo ar pardavimo pasirašytas sandoris pasiteisintų šimtu procentų, Vėžiui geriausiai tai padaryti antroje kitų metų pusėje. Be to, ateinančių kalendorinių metų bet kuris mėnuo iš esmės bus palankus Vėžio žmonėms ir investuojant į nekilnojamąjį turtą – perkant butą naujos statybos name arba parduodant turimą butą.

Liūtas

Energingi ir komunikabilūs šio ženklo žmonės turi turėti gerus namus. Ir būtinai atskirą, erdvią svetainę. Nes šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria iš kitų patogumo ir jaukumo poreikiu savo bute. Kad galėtų susirinkti su draugais arba šeima ir švęsti įvairias šventes. Mat labai svarbu šio Zodiako ženklo sutvėrimams būti tarp artimų žmonių. Beje, ta būtinybė pasireiškia ir smagiai leidžiant laiką triukšmingų draugų kompanijoje. Todėl perkant naują butą Liūtas turėtų pirmiausiai pasirūpinti būsto sienų izoliacija, nepraleidžiančia garsų. Tai padės jam apsisaugoti nuo nereikalingų konfliktų su kaimynais. O bet kokias sutartis, susijusias su nekilnojamuoju turtu, Liūtams geriau atidėti iki kitų metų rudens. Tuo tarpu pirmąjį kitų metų pusmetį daugiau dėmesio turėtų skirti savo uždarbio dydžiui ir pinigų taupymui.

Mergelė

Šio ženklo atstovams geriausias variantas – nusipirkti butą naujos statybos name. Tai yra su vadinamąja daline apdaila. Mat tuo atveju galima visiškai perplanuoti buto erdves ir įrengti namus pagal savo individualius poreikius bei skonį. Tada Mergelė galės ramiai gyventi toliau nesukdama sau galvos, kada nors vėl keisti savo gyvenamąjį būstą. Be to, šio Zodiako ženklo žmonėms kiti metai – bene sėkmingiausias laikotarpis, norint pradėti nuosavo namo statybas arba kapitalinį remontą bute. Bet reikėtų taip susiplanuoti savo biudžetą, kad pavyktų užbaigti visus darbus per pora metų. Tada projektą galima bus laikyti sėkmingu.

Svarstyklės

Svarstyklės – oro stichijos atstovai, trokštantys daugiau erdvės, gryno oro ir gaivumo. Todėl norint patogiai ir erdviai gyventi, jiems vertėtų nusipirkti loftą arba butą naujos statybos name, kuriame svetainė ir virtuvė – viena erdvė. Arba yra numatyta galimybė perplanuoti seną butą, kur aukštos lubos, suteikiančios puikų erdvės ir laisvės pojūtį. Šio ženklo žmonėms žvaigždės pataria ateinančiais metais įsigyti bendrą nekilnojamąjį turtą kartu su savo antra pusele: sutuoktiniu ar sutuoktine. Beje, net vienišiai šio ženklo atstovai turi galimybę kitais metais susikurti ne tik tvirtus, naujus, saugius santykius, bet ir namus. O artėjant rudeniui porai tarsi savaime iškils klausimas ir dėl naujo bendro būsto įsigijimo kad ir paėmus paskolą iš banko.

Skorpionas

Emocionalumas, nenuspėjamumas – tai bene pagrindinis šio ženklo atstovų charakterio bruožas. Todėl jam patartina kruopščiai pasiruošti ir viską apgalvoti prieš įsigyjant gerą ir patikimą būstą. Kitaip tariant, geriau pirkti naują butą be tarpininkų, tiesiai iš statybininkų rankų. Ir pasisamdžius statybininkų komandą baigti jį įsirengti pagal savo skonį.
Tiesa, reikėtų kontroliuoti ir atidžiai stebėti, kaip atliekami darbai, kad po to netektų perdaryti du kartus. Gera žinia Skorpiono žmonėms: visi 2016 metai jiems bus palankūs perkant (bet ne parduodant) nekilnojamąjį turtą. Be to, jie gali drąsiai tikėtis draugų pagalbos ir palaikymo.

Šaulys

Šis Zodiako ženklo žmonės skiriasi nuo kitų savo aktyvumu ir energija, todėl neretai išsirenka sau butą tokioje vietoje, kurioje tiesiog kunkuliuoja gyvenimas. Tai ne tik galimybė linksmai praleisti laiką prie vyno taurės, bet ir užsukti į netoliese esančią sporto salę. Taip pat Šaulio atstovams reikėtų atkreipti dėmesį ir į perkamo buto interjerą. Būtent priklausomai nuo jo Šaulys geriausiai pailsi ir puikiai jaučiasi.

Tačiau šio Zodiako ženklo žmonėms astrologai numato net kelis mėnesius, per kuriuos geriau apskritai negalvoti apie buto įsigijimą. Tai vasario, kovo, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais. Tuo laikotarpiu šio ženklo atstovams vertėtų daugiau sutelkti savo dėmesį karjerai ar kelionėms. Užtat vasara ir metų pabaiga – bene geriausias laikas investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai per daug nesuka sau galvos pirkdami ar parduodami būstą. Mat Ožiaragis žino, kad kai tik pasitaikys labiausiai tinkamas butas, jis lengva ranka pakeis seną butą į naują.

Nors apskritai Ožiaragio žmonėms kitais metais nusimato daug sėkmingų sandorių, ypač, jei planuotų būsto pirkimą ar pardavimą liepos mėnesį. Remontą taip pat geriau pradėti vasaros viduryje. Užtat vasario arba kovo mėnesį venkite bet kokių sandorių, susijusių su nekilnojamuoju turtu.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo žmonės skiriasi nuo kitų tuo, kad labai sunku nuspėti jų ketinimus nekilnojamojo turto klausimais. Jei ir nusprendžia pirkti arba parduoti būstą, tai Vandenio paaiškinimai neretai būna aptakūs ir migloti. Todėl sunku suprasti jo tikruosius tikslus ir sprendimus. Užtat išsirinkę sau būstą, paprastai po to itin retai jį keičia. Greičiausiai jis ir lieka visam gyvenimui. Todėl peršasi išvada, kad Vandenis būstą renkasi racionaliai, apgalvotai ir protingai.

„Vandenio žmonėms ateinantys metai bus palankūs, turint omenyje naudingą paskolą arba gaunant dividendus už indėlius ir investicijas į nekilnojamąjį turtą“, – sakė A. Litvinas. Anot jo, vis dėlto geriausiai užsiimti tais reikalais pirmoje ateinančių metų pusėje.

Žuvys

Neretai Žuvys renkasi didelio naudingo gyvenamojo ploto būstą su daug kambarių. Tai susiję su tuo, kad šio ženklo žmonės gali būti iš nemažos šeimos arba turi daug giminių, kurie mėgsta dažnai lankytis. Vis dėlto 2016 metų pradžioje Žuvims geriau susilaikyti nuo investicijų į nekilnojamąjį turtą. Užtat artėjant pavasariui ir vasarai jie galės ramia širdimi sėkmingai išspręsti savo būsto klausimus ir pelningai investuoti santaupas į kvadratinius metrus.

Tekstas parengtas pagal portalų mageia.ru, domovenok.su, barlette.ru informaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis