Revoliucija: čiužinys, kuriam nebaisūs jokie NE

Lova, tyla ir tamsa – 3 svarbiausi gero nakties miego kriterijai. Tamsai sukurti reikia vieno mygtuko paspaudimo, tylai – atidžiai pasirinkti kaimynus, o štai lova, tiksliau, čiužinys, dažniausiai būna didžiausias galvos skausmas. Jų tiek daug, tokių įvairių, vienas už kitą geresnių ir modernesnių, kad dažnai išsirenkame patį brangiausią ir pasikliauname sukurtais mitais. Tačiau rinkoje gimė vienas drąsuolis, kuris sako – STOP – pamėginkite pažvelgti į viską kitaip ir įsitikinkite, kad išsirinkti čiužinį labai paprasta, nes yra toks, kuris tinka visiems. „Napsie“ meta iššūkį ir yra pasirengęs atremti visus jūsų NE.

Mitas sugriautasvisi nori to paties

Kol visi laužo galvas, kaip čiužinį priderinti prie savo miego įpročių ir kūno formų, Lietuvoje neseniai pasirodęs naujas čiužinys „Napsie“ mala visus sukurtus rinkodaros triukus į miltus ir drąsiai pareiškia – yra čiužinys, kuris tobulai tinka ir gali patikti visiems. Kodėl? Nes kompanija kruopščiai atliko daugybę tyrimų, kurių rezultatai pritrenkė – dauguma žmonių ieško čiužinių su tomis pačiomis savybėmis. Šis atradimas sugeneravo idėją sukurti čiužinį su esminėmis, visų trokštamomis savybėmis, taip išvaduojant žmones nuo bereikalingų dilemų ir abejonių.

Gamintojo nuotr.

Pirmas NE: to negali būti... Kaip jiems pavyko?

Toks klausimas kilo ne tik jums. „Napsie“ čiužinys tapo įkyriu žadintuvu visai miego pramonės rinkai. Ilgai ir intensyviai dirbę bei atlikę daugybę tyrimų „Napsie“ ekspertai sukūrė inovatyvias technologijas, kurios užtikrina neįtikėtiną patogumą, gebėjimą prisitaikyti prie kiekvieno žmogaus kūno linijų ir prie kiekvieno būsto interjero. „Napsie“ galima laikyti tiesiog ant grindų! Tai tobulas sprendimas naujakuriams ar minimalistinio dizaino gerbėjams.

Gamintojo nuotr.

Antras NE: jis man netiks

„Napsie“ ekspertai norėjo sukurti tokį miegojimo paviršių, kuris idealiai tiktų kiekvienam. Tačiau jiems netiko niekas, kas jau buvo rinkoje. Todėl jie ėmė bendradarbiauti su viena pirmaujančių miego laboratorijų, kad sukurtų korio formos spyruoklę iš putų poliuretano, kuri juda trimis kryptimis ir dinamiškai prisitaiko prie kūno formos bei svorio, o taip pat ir prie pačios miego pozos. Tai buvo revoliucinis žingsnis, atvedęs prie tobulos kombinacijos: viskozės elastinės medžiagos, prisitaikančios prie kūno linijų, ir spiralių iš putų poliuretano. Kartu šios medžiagos sukuria pusiausvyrą tarp komforto ir tvirtos atramos.

Gamintojo nuotr.

Trečias NE: prieš pirkdamas negalėsiu jo pačiupinėti!

„Napsie“ čiužinį galima įsigyti internetu. Jeigu dabar purtote galvą ir sakote, kad parduotuvėje galima bent jau išbandyti, pačiupinėti, „Napsie“ klausia – o kiek laiko parduotuvėje bandote čiužinį, su kuriuo praleisite trečdalį savo gyvenimo? 10 minučių? 15 minučių? Be to, temperatūra pardavimo vietoje skiriasi nuo jūsų miegamojo temperatūros. Taip pat reikia gerai pasivartyti po visą čiužinį, kad jį gerai pajaustumėte.

Gamintojo nuotr.

Dėl to „Napsie“ suteikia galimybę bandyti čiužinį ne parduotuvėje, o tiesiog savo namuose. Ir ne 15 minučių, o net 101 naktį! Tiek laiko tikrai pakaks įsitikinti, ar jis yra geras miego partneris.

Gamintojo nuotr.

Ketvirtas NE: jis įtartinai pigus...

Renkantis čiužinį, kaina yra labai svarbus kriterijus, tačiau įprasta manyti, kad kaina tiesiogiai atitinka jo kokybę. „Napsie“ tarsi garvežys pervažiavo šį mitą ir naujasis čiužinys yra puikus to įrodymas. Su „Napsie“ nėra jokių „abrakadabra“ burtų, nenaudingos pompastikos ir jokios įtakos miego kokybei neturinčių priedų bei medžiagų, todėl jo kaina yra tiesiog protinga, o kokybė pateisina net išrankiausiųjų lūkesčius.

Gamintojo nuotr.

Daugiau informacijos gali rasti ČIA

Užsakymo nr.: PT_72656524

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis