Miegamojo dekoravimas: kaip neapsunkinti erdvės?

Miegamasis – erdvė, kurioje norisi sukurti kuo jaukesnę ir patrauklesnę aplinką, bet kartu jos neapsunkinti. Kadangi šiame kambaryje daug vietos užima pagrindiniai baldai – lova bei spinta, dekoratyvinius akcentus jam reikia rinkti labai atsakingai. Pristatome kelis akcentus, kurie tinka miegamojo interjero formavimui.

Akcentinė siena. Norint miegamojo erdvei suteikti papildomo charakterio, bet jos neapsunkinti, puikiai tinka akcentinės sienos sprendimas. Akcentinės sienos vaidmenį šiame kambaryje geriausiai gali atlikti siena į kurią remiasi lovos galvūgalis. Interjero dizaino specialistai ją rekomenduoja ištapetuoti išskirtinio dizaino tapetais, o likusias kambario sienas palikti vienspalves.


Shutterstock


Apdailiniai akcentai. Tiems, kuriems akcentinės sienos sprendimas atrodo per ryškus ar kiek pabodęs, miegamąjį gali papuošti tokiais apdailiniais akcentai, kaip gipso lipdiniai. Gipso lipdiniai ant lubų ir sienų sukuria istorine praeitimi dvelkiančios erdvės įspūdį. Jie taip pat kambariui suteikia papildomo gylio.


Shutterstock


Šviestuvai. Niekas kitas erdvėje negali sukurti tiek daug jaukumo ir atmosferiškumo, kaip šviestuvai, tad natūralu, kad miegamajame apšvietimas yra neapsakomai svarbus. Kadangi šviestuvų pasirinkimas šiandien yra itin platus, galima parinkti tokius šviestuvus, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet savo forma, spalva ir medžiagiškumu praturtintų miegamojo kambarį.


Pagalvėlės. Dekoratyvinės pagalvėlės yra vienas paprasčiausių būdų miegamojo erdvę papildyti spalva, raštu bei tekstūra.


Shutterstock


Pledas. Tekstiliniai interjero akcentai kambariui suteikia jaukumo ir minkštumo. Tinkamai parinktas pledas, kurį galima užmesti ant lovos krašto, miegamajam gali suteikti papildomos spalvos ir tekstūros.


Shutterstock


Kilimas. Kilimas miegamajame yra ir funkcionalus, ir dekoratyvus akcentas. Ryte, pakilus iš lovos, jis apsaugo basas kojas nuo šaltų grindų ir kartu erdvei suteikia jaukumo ir charakteringumo.


Shutterstock


Paveikslai. Miegamąjį yra įprasta papuošti vienu dideliu arba keliais mažesniais paveikslas. Meno kūriniai erdvei suteikia papildomo charakterio, sukuria atitinkamą jos nuotaiką. Jie netgi gali tapti kambario spalvų paletės įkvėpimo šaltiniu.


Shutterstock


Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis