Ką apie jus sako jūsų miegamojo spalva

Jeigu sienos kalbėtų, jos daug ką pasakytų apie jūsų asmenybę. Ką apie jus gali paporinti jūsų miegamojo spalva, pasakoja housebeautiful.com.

Geltona
Jūsų supratimu, dešimta valanda ryto – dienos vidurys. Jums žadintuvo nereikia dar nuo vaikų darželio laikų. Jūs tikrai nesuprantate, kodėl kažkas kasdien nemato kaip saulė teka, mat ankstyvą rytą jūs nuveikiate kur kas daugiau.

Shutterstock nuotr.

Balta
Jei džinas leistų jums pasakyti tris savo norus, vienas iš jų būtų „geras nakties poilsis“. Jūsų miegamasis yra jūsų pabėgimo nuo pasaulio zona. Po nesibaigiančios darbo dienos grįžę namo tiesiu taikymu drožiate būtent į šį kambarį. Jums neatrodo, kad jūsų miegamojo sienos tuščios. Jos tiesiog sukuria tuščią erdvę, kuri padeda jums išvalyti protą. Mažytė spalvos užuomina gali šiek tiek atkreipti dėmesį, bet ne per daugiausiai.

Shutterstock nuotr.

Tamsiai mėlyna
Jūs apie viską turite tvirtą nuomonę ir visai nesigėdijate ją kitiems garsiai pareikšti. Jums patinka stipri kava (niekada jos negeriate su grietinėle ar cukrumi), jūs domitės politika, o apie žmones sprendžiate pagal jų turimas knygas. Nors tai gali atrodyti kaip įžūlus vertinimas, jums tai prie širdies. Kam gyventi pilką gyvenimą?

Shutterstock nuotr.

Smėlio spalva
Jūs nevengiate kitiems priminti, kad ypatingo dėmesio niekada nereikalaujate… Jūs tiesiog žinote, kas jums patinka. Prireikė kelerių metų, kol aptikote tikslų smėlio spalvos atspalvį, kuris primena kadaise Paryžiuje studijų metais gertą latės kavą.

Shutterstock nuotr.

Pilka
Harmoninga vienspalvė schema jūsų miegamajame – pasiskolinta idėja, kurią kažkada matėte „Pinterest“ (kuris dar žinomas kaip jūsų antrieji namai). Jūs esate atviri naujoms idėjoms, tačiau pirmiausia norite pamatyti kaip jos veikia. Tai nereiškia, kad esate nedrąsus, jūs tik norite įrodymų, kad tai funkcionuoja. Tik tada ryžtatės įsipareigoti.

Shutterstock nuotr.

Žydra
Kai atėjo laikas rinktis miegamojo spalvą, tam prireikė visų penkių sekundžių. Jūs tiesiog pasirinkote spalvą, kurią visada mėgote – žydrą. Jūs neįprastai sąžiningas dėl to, ką mėgstate, tačiau niekada nesureikšminate savęs ar interjero detalių pasirinkimo.

Kitos populiarios miegamojo spalvos

Ruda
Jūs šaipotės iš idėjos atsikratyti milžiniškos kolekcijos knygų vien tam, kad jas pakeisti skaitmeninėmis versijomis. Vaikystėje jūsų auklė jums atstojo vietos biblioteką, ji padėjo jums išsiugdyti meilę literatūrai ir protą, kuris gali konkuruoti su „Wikipedia“. Jūsų miegamasis yra ta vieta, kur galite perskaityti naujausią visų graibstomą biografiją (niekada neperkate knygų minkštais viršeliais). Be to, miegamasis – jūsų svajonių vieta.

Žalia
Jūs niekada nepamirštate parašyti padėkos laiško, turite stulbinančią kaklaskarių kolekciją ir tiksliai žinote, kokį vyną užsakyti vakarienei. Jūs esate brandus žmogus, patikimas draugas ir visi į jus kreipiasi patarimo. Tačiau visiškai nesate nuobodus. Jūsų miegamasis demonstruoja rafinuotą spalvos naudą. Beje, jūs niekada nenaudojate kėdės kaip laikinos spintos.

Rožinė
Jeigu tai būtų socialiai priimtina, jūs mielai naudotumėtės miegamojo kambariu linksmybėms. Jūs esate itin sociali būtybė, kuri gyvena dėl puikių naktinių pasilinksminimų, smagių pietų ir, žinoma, vėlyvųjų pusryčių. Žavingos saldainių spalvos sienos jums primena paauglystės metus, kai iki aušros nepaleisdavote telefono iš rankų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis