Išrinktas gražiausias gėlynas Lietuvos daugiabučio kieme

Konkursą „Gražiausias gėlynas prie daugiabučio“ organizavusi daugiabučius prižiūrinti bendrovė „Mano būstas“ skelbia nugalėtojus, kuriuos išrinko beveik tris savaites balsavę visos Lietuvos gyventojai. Gėlėmis pražydę kiemai ne tik pradžiugino kaimynus ir praeivius, bet ir įkvėpė rūpintis aplinka namų kieme.

Gražiausiu visoje šalyje šiemet pripažintas Šiaulių miesto, Korsako g. 28 namo gėlynas (įrengė ir puoselėja Aldona Burgailienė), gražiausiu Vilniuje – Architektų g. 89 (įrengė ir puoselėja kaimynės Rita Urbonaitė-Krulikovska, Oksana Zapolskienė, Aliona Polovnikova), Kaune – Partizanų g. 74 (įrengė ir puoselėja kaimybės Angelė Beliūnienė ir Irena Puikienė), Šiauliuose – Tilžės g. 190 (įrengė ir puoselėja Aušra Gedminienė). Klaipėdoje gražiausiais buvo pripažinti net du darželiai – Žalgirio g. 5 (įrengė ir puoselėja Birutė Šlepetienė) ir Poilsio g. 35 (įrengė ir puoselėja Aldona Silakova).


Gražiausias gėlynas Lietuvoje (Šiauliai)

Konkurse dalyvavusių gėlynų nuotraukomis galima pasigrožėti socialiniame tinkle Facebook, „Mūsų kiemo“ paskyroje. Čia gyventojai skelbė gėlynų nuotraukas ir taip dalyvavo konkurse.


Gražiausias gėlynas Vilniuje

Trečius metus iš eilės vykstančiame konkurse šį pavasarį dalyvavo rekordinio skaičius žmonių, o gražiausiu šalyje pripažintas Šiaulių miesto gėlynas sulinko arti tūkstančio balsų.

„Tiesiog mėgstu gėles, žemę. Gėlynu rūpintis man malonu. Smagu leisti laiką lauke. Nors padirbėti tenka – augalai reikalauja priežiūros. Gėlynų rūpinuosi viena, tačiau kartais prireikia ir pagalbos. Pavyzdžiui organizavau talką betonavimo darbams. Labai džiaugiuosi, kad pastangos sulaukė įvertinimo“, – pasakojo gražiausią gėlyną visoje Lietuvoje įrengusi šiaulietė Aldona Burgailienė.


Gražiausias gėlynas Kaune

Gyventojai siuntė savo pasodintų medelių nuotraukas, savo rankomis pieštus plakatus, skatinančius nešiukšlinti. Papildomais prizais už socialinį aktyvumą ir realius darbus aplinkai pagražinti apdovanota Vilniaus Pašilaičių rajono gyventoja Žaneta Šadenienė ir Šilutiškis Valdemaras Tisaitis.


Gražiausias gėlynas Šiauliuose

Gražiausią Vilniaus gėlyną įrengusiai trijų-keturių metų vaikus auginančių kaimynių trijulei Ritai Urbonaitei-Krulikovskai, Oksanai Zapolskienei ir Alionai Polovnikovai ši iniciatyva ne pirmoji. Laiptinės bendruomenė pernai prie namų įrengė naują vaikų žaidimo aikštelę. Pasak aktyvisčių, prieš tai vaikai žaidė duobėje, kurią iškasė šuo. 2012 metų vasarą buvo įrengtas šis gėlynas. Šiemet jį kruopščiai puoselėjant, sužydėjęs darželis buvo pripažintas gražiausiu visame Vilniuje.

„Rūpintis gėlynu mums - vienas malonumas ir polisis. Jeigu pajuntame artėjantį nuovargį, sakom sau - stop. Siekiam, kad gėlyno priežiūra liktų maloniu hobi, o ne prievole. Labiausiai džiaugiuosi gyventojų sąmoningumu – per naktį lauke paliekam du puikius gėlių vazonus, kurių, panašu, niekas neketina vogti“, – sakė Vilniaus Lazdynų rajone gyvenanti Rita Urbonaitė-Krulikovska.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis