Gražiausio Lietuvos gėlyno prie daugiabučių rinkimai: kas pirmauja?

Įpusėjus konkursui „Gražiausias gėlynas prie daugiabučio“, organizatoriai skaičiuoja balsus. Šiuo metu pirmauja apie 2000 balsų surinkęs Šiaulių miesto gėlynas, esantis prie Korsako g. 28 namo.

Pirmaujantį Šiaulių miesto gėlyną (jį matote pagrindinėje nuotraukoje), kurį įrengė Aldona Burgailienė, vejasi bendras keturių kaimynių iš Klaipėdos projektas – gėlynas prie Nidos g. 15 namo. Šį gėlyną įrengė Janina, Birutė, Aušra ir Irena. Dėl gražiausio uostamiesčio gėlyno titulo su juo rungiasi Žalgirio g. 5 namo gėlynas, kuriuo rūpinasi Birutė Šlepetienė.

Organizatorių nuotr.

Vilniuje pirmauja Taikos g. 26 namo gėlynas, kurį įrengė Liudmila Dzinkevič.

Organizatorių nuotr.

Kauno miesto lyderis – Kauno g. 7 gėlynas. Juo rūpinasi visi kaimynai, bet labiausiai – šio namo gyventoja Aldutė.

Organizatorių nuotr.

Daugiabučių administratoriai, kurie organizuoja šį konkursą, primena, kad iniciatyvos tikslas – populiarinti tradicijas gražinti daugiabučių kiemus, paskatinti gyventojus rūpintis bendra nuosavybe, kurti vietos bendruomenes. Gyventojų aktyvumas rodo, kad šis tikslas tampa realybe.

„Nors aš negyvenu čia, tik atvažiuoju į svečius, visada sustoju pasigrožėti gėlėmis ir pasidžiaugti, kad yra tokių nuostabių žmonių, kurie negailėdami nei savo laiko, nei jėgų, nei lėšų, kuria grožį ne tik sau, bet ir visiems aplinkiniams“, – sakė socialiniame tinkle „Facebook“ pasivadinusi Jele Na, kuri pasidalino Klaipėdos gėlyno prie Nidos g. 15 nuotrauka.

Konkursas vyksta iki birželio 2 dienos, 12 val., todėl rezultatai dar gali pasikeisti. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami balsuoti ir siųsti savo gėlynų nuotraukas.

Kaip dalyvauti konkurse? Socialiniame tinkle Facebook, „Mūsų kiemo“ paskyroje skelbkite
gėlynų prie daugiabučių nuotraukas (tiek savo įrengtų, tiek atsitiktinai pastebėtų). Būtinai nurodykite tikslų gėlyno adresą. Jeigu žinote – gėlyno savininko vardą ir pavardę. Nuotrauka pasidalinkite savo sienoje.

Laimės daugiausiai „like“ surinkę gėlynai. Bus renkamas gražiausias Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir visos Lietuvos gėlynas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis