Kaip įsirengti kieme daržą ir numesti svorio?

Kanadoje gyvenanti porelė nusprendė, kad priešais jų namą esanti nuobodi veja nebedžiugina, tad ją pavertė žaliuojančiu miesto daržu. Savo daržą jie pavadino Rosa, garsiosios kovotojas už žmonių teises Rosa Parks garbei. Kanadiečiai tikina, kad daržo išlaikymas jiems kainavo pigiau nei vejos įrengimas ir nuolatinė priežiūra, be to, valgydami vien savo užaugintas daržoves, jie kartu sudėjus neteko daugiau nei 45 kg svorio!

100 km už Montrealio gyvenantys Josée Landry ir Michelis Beauchampas seniai svajojo apie nuosavą daržą, bet nenorėjo keltis į kaimą, o aplink juos nebebuvo laisvų sklypų. Kiemas už namo taip pat tam netiko, nes kiemas buvo betonuotas, be to, ten buvo per mažai saulės. Pora ilgai nesvarstė nusprendė atsisakyti priekyje namo esančios vejos ir vietoj jos įsirengti svajonių daržą.

GRYNAS.lt neseniai rašė, kaip įsirengti daržą savo balkone.

„Vejos kultūra“ Kanadoje tokia pat stipri kaip ir JAV – ten kiekvienas stengiasi turėti tobulai išpuoselėtą veją ir puikuotis ja prieš kaimynus. J. Landry ir M. Beauchampas nusprendė pasprukti iš šių „žiurkių lenktynių“ ir pradėjo diktuoti savo taisykles.

Miesto daržą įsirengti jie užtruko apie pusmetį, bet dirbo tik po darbo ir neaukojo tam net savaitgalių. Pora niekieno nepadedama susiprojektavo statinius ir dabar mėgaujasi išskirtiniu spaudos ir kaimynų dėmesiu. Jie negaili pavaišinti ir savo kaimynus, kurie liko nustebinti itin gero skonio daržovėmis, lyginant su tomis, kurias visi perka prekybos centruose.

Beje, du metus valgydami vien savo užaugintas daržoves, pora, kartu sudėjus, sugebėjo numesti net 45 kg svorio. M. Beauchampas numetė apie tris kartus daugiau nei jo draugė, bet „starto pozicijos buvo nevienodos. Iki Rosa daržo turėjau didelį antsvorį. Viskas ko man tereikėjo - tai sveikas maistas ir jokių sporto salių“, - tikina jis.

Nors dar nei vienas kaimynas nedrįso tokio įsirengti pats, bet pora tikina, kad žmonės daug klausinėja ir prašo papasakoti, kaip jie įsirengė savo svajonių kampelį. J. Landry ir M. Beauchampas internete išplatino savų pačių paruoštas skaidres, o tarp draugų pasitaikė profesionaliai dirbančiu su video medžiaga, kurie nepatingėjo sukurti užburiantį reprezentacinį vaizdo įrašą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis