Šiuolaikiškas unitazas – nepriekaištingai vonios kambario švarai

Išlaikyti tobulą švarą ir higieną vonios kambaryje – nelengva. Daugiausia nešvarumų ir bakterijų kaupiasi ant klozeto krašto, o tinkamai jį išvalyti nėra paprasta. „Villeroy & Boch“ pristato šiuolaikiškus unitazus, kurie kaip reikiant palengvina šį darbą.

PATOGU VALYTI SU ‚‚DIRECT FLUSH“ IR ‚‚CERAMICPLUS“

Naujiesiems unitazams pritaikytos „DirectFlush“ ir „CeramicPlus“ technologijos. Šie unitazai neturi įprastos vandeniui tekėti skirtos vidinės briaunos. Tiesiai tekančio vandens srautas nuplauna klozetą iki pat viršaus, tačiau sėdynės neaptaško. Kadangi unitazų vidus glazūruotas ir visos jų vietos lengvai pasiekiamos, išvalyti juos galima ypač greitai, lengvai ir steriliai. Dėl „DirectFlush“ funkcijos nuleidžiama mažiau vandens. Naudojant standartinius klozetus kaskart nuleidžiant vandenį nuteka 6 litrai vandens, o naujiesiems „Villeroy & Boch“ unitazams nepriekaištingai nuplauti pakanka 4,5 litro. Na o „CeramicPlus“ danga, neleidžia vandens lašams užsilaikyti ant keramikos paviršiaus ir tokiu būdu suformuoti nešvarumų ir kalkių žymes.


„DirectFlush“ technologija

„CeramicPlus“ technologija

„VIFRESH“ IR „ANTIBAC“ - MAŽINA NEŠVARUMUS

„Villeroy & Boch“ sukūrė inovaciją, leidžiančią itin lengvai palaikyti švarą vonios kambaryje. Naujieji unitazai pasižymi „ViFresh“ funkcija – tai specialus „stalčiukas“ vandens padavimo kanale. Jis pripildomas įprastų švaros priemonių: tablečių, želė ir kt. Dėl „ViFresh“ unitazas visada yra švarus ir gaivus.

„ViFresh“ technologija

Dar lengviau palaikyti švarą vonios kambaryje padeda technologija „AntiBac“ – į keramiką integruota sidabro jonų glazūra, pasižyminti antibakteriniu poveikiu. Ji 99,9 proc. sumažina galimybę daugintis bakterijoms ant keramikos, unitazo sėdynės ir dangčio. „AntiBac“ glazūra yra patikrinta dermatologų ir užtikrina ilgalaikę apsaugą.

„AntiBac“ technologija

Užsakymo nr.: PT_72287670

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis