8 būdai, kaip naujam gyvenimui prikelti vonios kambarį

Vonios kambarys yra viena svarbiausių patalpų visame name, tačiau išlaikyti nepriekaištingą jo išvaizdą taipogi yra sunku. Vonios kambario tendencijoms nuolat keičiantis gali būti sunku nuo jų neatsilikti.

Perdažykite

Vienas paprasčiausių būdų kardinaliai atnaujinti bei pagyvinti vonios kambario išvaizdą yra jį perdažyti. Pirmiausia išsirinkite dažus, kurie skirti vonios kambario dažymui. Rekomenduojama naudoti pelėsiui atsparius dažus.

Spalvą rinkitės, kad ši derėtų prie kambario ir jame esančių daiktų. Naujos spalvos neabejotinai atnaujins jūsų vonios kambarį.

Įsirenkite naujus langus (jei tokie yra)

Jei jūsų vonios kambario langai yra seni ir susidėvėję, gali tekti su jais atsisveikinti, kadangi būtent jie kambarį daro nepatrauklų. Langams, dėl privatumo sumetimų, rinkitės matinį arba pusiau matinį stiklą. Jei nenorite matinių langų, galite rinktis ir skaidrius, įvairių atspalvių langus, kurie vonios kambariui suteiks modernią išvaizdą.

Paverskite savo vonią oaze

Vonia visuomet yra puikus būdas atsipalaiduoti. Būtent todėl jūsų vonia neturėtų būti per daug maža, nepatogi ir susenusi.

Šiandien pasirinkimas yra itin plataus, pradedant nuo plieninių, ketaus ir akrilinių vonių, baigiant moderniomis akmens masės voniomis, kurių inovatyvios formos bei dizainai neabejotinai atnaujins jūsų vonios kambarį.

Naudokite aromatines žvakes

Išvaizda yra vienas esminių elementų jaukiai bei patraukliai vonios kambario atmosferai sukurti, tačiau nevienintelis, kitas, ne ką mažiau svarbus elementas yra kvapas.

Jei baiminatės ugnies, patalpoje naudokite smilkalus, tačiau aromatinės žvakės vonios kambarį ne tik pripildo kvapais, bet ir suteikia jam nepakartojamą apšvietimą.

Atnaujinkite grindis

Kitas būdas kardinaliai pakeisti vonios kambario išvaizdą yra atnaujinti grindų dangą. Tai yra kur kas rimtesnis projektas, tačiau ir galutiniai rezultatai bus stulbinantys.

Jei gyvenate senesnio statymo name, yra gana didelė tikimybė, kad jūsų vonios kambarys yra klotas senamadiškomis plytelėmis, kurios jau yra pradėjusios trūkinėti. Nepriklausomai nuo jūsų dabartinės padėties, vonios kambario grindų dangos atnaujinimas neabejotinai suteiks patalpai modernumo bei patrauklumo.

Vienas unikalesnių sprendimų būtų dekoratyvinės grindų dangos ar liejamos 3D grindys. Taipogi galite rinktis mozaikines grindų plyteles, priklausomai nuo pasirinkto rašto bei dizaino, jos gali atrodyti išties moderniai bei estetiškai. Kitas įdomus bei įnovatyvus sprendimas būtų bambuko masyvo grindys.

Įsirenkite modernios išvaizdos dušo plyteles

Vienas įdomesnių variantų būtų spalvas keičiančios plytelės. Šios plytelės keičia spalvą reaguodamos į šilumą, todėl jei norite ko nors žaismingo ir kintančio savo vonios kambaryje, šis variantas kaip tik jums.

Nepamirškite ventiliacijos

Ventiliacijos stoka - dar vienas elementas, kurio trūksta daugelyje vonios kambarių. Tai yra ne tik patogumo dalykas - patalpoje užsilaikiusi drėgmė kenkia vonios kambario sienoms, grindims bei instaliacijoms. Kambaryje įrengdami vonios ventiliatorių galite sukurti atmosferos balansą tiek jums, tiek patalpoje esančiam turtui.

Visiška renovacija

Jei norite kažko rimtesnio nei keli smulkūs pataisymai, vienintelė išeitis gali būti visiška vonios kambario renovacija. Taip turėsite didesnę pasirinkimo laisvę projektuodami savo svajonių vonios kambarį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis