Idėjos vonios kambariui

Vonios kambarys – labai asmeniška vieta. Ačiū Dievui, tai jau nebėra balta, atšiauri patalpa, dabar tai maloni, vizualiai patraukli vieta, kur eksperimentuojama ne mažiau kaip miegamajame.

Rinkitės neutralias spalvas – vonios kambarys atrodys mielesnis.

Labiausiai mėgstama apdaila vonioje – matinės pilkai melsvos, šviesiai pilkos ar smėlio spalvos plytelės. Pirkite tik geros kokybės plyteles – ši investicija to verta.

Moderniam vonios kambariui būdingi tam tikri akcentai – pavyzdžiui, viena išsiskirianti plytelė. Ji gali būti kaip akcentas vienoje sienoje, gali būti visose. Kad būtų didesnis efektas, išsiskiriančias plyteles galima išdėstyti linija viena ant kitos nuo grindų iki lubų, maždaug 30 cm pločio, tiesiai už kriauklės arba klozeto, arba šalia dušo kabinos/vonios.

Daugelis daro klaidą derindami plytelių spalvą prie sanitarinių įrenginių spalvos. Pavyzdžiui, smėlio spalvos plytelės – smėlio spalvos praustuvas. Rinkitės įprastą baltą, nesvarbu, kokios spalvos jūsų plytelės. Balta spalva visada gerai atrodys, puikiai kontrastuos ir išliks nesenstančia klasika.

Karščiausia tendencija - į medinę spintelę įkomponuotas praustuvas.

Atminkite, kad pagrindinis komponavimo principas - kontrastas. Niekada nepirkite muilo dozatoriaus, dantų šepetėlių laikiklio, vazos tos pačios, kaip plytelių, spalvos. Visada ieškokite tokių, kurių spalva būtų tolima plytelėms. Pavyzdžiui, jei plytelės tamsiai pilkos arba pilkai melsvos, pirkite aksesuarus visiškai baltus ar plieninius. Kad kontrastas būtų didesnis, galite pastatyti vazą su raudonom gėlėm, raudoną kvepiančią žvakę, tai suteiks spalvų įvairovės.

Investuokite tik į kokybišką santechnikos įrangą. Tai apsaugos jus nuo rūpesčių jas dažnai keisti, ypač jei vanduo druskingas ar kietas - toks kenkia įrenginiams, jie palaipsniui apsineša, pažaliuoja ar pabąla.


Shutterstock nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis