Ką rinktis – vonią ar dušą?

Nuolatinis klausimas – ką įrengti vonios kambaryje – dušą ar vonią? Ekonomiškesnis variantas yra dušas. Jis ne tik užima mažiau vietos, sunaudoja ne tiek vandens, kiek turškiantis vonioje, bet ir padeda greičiau nubusti.

Dušas ar vonia?

Ne kiekvienas dušas užima mažai vietos. Tai priklauso nuo to, kokio dydžio dušo kabiną pasirinksite. Įprastai dušų matmenys būna 120 cm x 80 cm x 220 cm. Tokio dydžio duše bus sunku ir apsisukti.

Dėl to vienas praktiškiausių variantų yra įsirengti ir vonią, ir dušą. Galėsite tiek mėgautis komfortu ir maudytis neskubant, tiek palysti po dušu prieš ir po varginančios dienos. Kartu bus patenkinti ir visi šeimos nariai. Vaikams smagiau turkštis vonioje, bet dirbantiems ir nuolat skubantiems bei senyvo amžiaus žmonėms, tinkamesnis pasirinkimas yra dušas.

Visgi dušas patogesnis ir tuo, kad tai ekonomiškesnis sprendimas. Pirmiausiai vien dėl to, kad jame praleidžiame mažiau laiko nei gulinėjant vonioje ir kuriai reikalingas didelis kiekis vanduo.

Gydomosios savybės

Pasirinkus ne vonią, turite galimybę mėgautis kontrastingu dušu. Jis padės ne tik greičiau pabusti, bet ir sveikiau gyventi. Pirmiausiai reikėtų nustatyti šiltą srovę, kuri jums yra maloni. Kitas žingsnis – perjungti į šaltą vandenį ir lukterėti apie 30 sekundžių, kol oda pašiurps.

Pakaitomis ilginkite šalto dušo laiką ir žeminkite vandens temperatūrą. Kuo bus didesnis kontrastas tarp karšto ir šalto vandens, tuo toks masažas bus efektyvesnis. Kuo jis naudingas? Stimuliuojama kraujo apytaka, pagerėja kvėpavimas, tapsite atsparesni įvairiems peršalimams. Žinoma, jei jūsų širdis yra silpnesnė, patariama, šio būdo vengti ar elgtis atsargiau.

Ir visgi svarbiausia ne tai ar įsigysite tik dušą, ar vonią su dušu, bet ir tai, kokią santechniką įsirengsite.

Dušo galvų dydžiai

Dušo galvos dydis yra svarbus dušo komforto elementas. Vokiečių santechnikos gamintojas „Hansgrohe“ yra dušo galvų gamybos ekspertas. Ne visi gamintojai gali pasigirti tokia dušo galvų dydžių gausa. Siūlomos net iki 1 metro dydžio galvos. „XXL Perfomance“ – tai itin didelių dušo galvų sinonimas, kurios užtikrina didelį malonumą maudytis.

Tam, kad maudymasis duše taptų malonus ir nebūtų nuobodus „Hansgrohe“ siūlo išbandyti „XXL Perfomance“ dušo galvas. Galite rinktis nuo 100 iki 600 mm skersmens rankines ir stacionarias dušo galvas, taip pat 970 x 970 mm į lubas integruojamą dušą.

Tokie dušai sukurti dėl „Raindance“ dušo tendencijų. Šie dušai įdomūs ne tik dėl kitokio dušo sprendimo, bet ir dėl ekologijos idėjos sklaidos. Tiesa, šie dušai, nors dydis XXL asocijuojasi su išlaidomis, veikia taupiai dėl „AirPower“ technologijos. Taip suderinami ir malonūs pojūčiai, ir dušo efektyvumas.

Kas yra „AirPower“ technologija?

„AirPower“ pasižymi paprastu principu: per dušo galvos paviršių įsiurbiamas oras. Jis tikrąja to žodžio prasme sumaišomas su įtekančiu vandeniu. Vienam litrui vandens tenka maždaug trys litrai oro. Tokiu būdu vandenį vartojate efektyviai.

Vandenį sumaišius su oru, lašai yra švelnesni, lengvesni ir minkštesni. O oru prisotinta masažinė srovė – atvirkščiai, žymiai stipresnė. Be to, naudodami modelį su kelių rūšių srovėmis, galėsite mėgautis masažu. Tai ne tik malonumas – gebėjimas reguliuoti vandens srovę, padės ir ekologiškiau vartoti vandenį.

Hansgrohe nuotr.

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

Užsakymo nr.: PT_63116496

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis