Kuo skiriasi vonios ir virtuvės maišytuvai?

Ankstesniuose ciklo straipsniuose nagrinėjome vonios kambario subtilumus. Nemažai dėmesio skyrėme maišytuvams, esantiems šioje zonoje. Visgi, neatsiejama namų dalis yra ir virtuvės maišytuvai. Kokie jų pagrindiniai skirtumai?

Vonios ir virtuvės maišytuvų palyginimas

Žinoma, pirmasis skirtumas tarp vonios ir virtuvės ir maišytuvų yra tai, kad jie naudojami skirtingose zonose.

Kitas akivaizdus aspektas – jie yra skirtingo dydžio ir formos, nes jų paskirtis ir poreikiai taip pat skiriasi. Virtuviniai maišytuvai gali būti montuojami į stalviršį, plautuvę, tačiau siūlomi ir sieniniai modeliai, kurie užtikrina dar daugiau erdvės po čiaupu. Pavyzdziui, „Hansgrohe Axor Uno2“ (nuotrauka apačioje).

Vonios maišytuvai gali būti montuojami ir į vonios kraštą. Jie yra įvairiausių stilių ir formų, tad galima priderinti prie kiekvieno stiliaus vonios kambario.

Kalbant apie virtuvės maišytuvus detaliau, jie gali būti vienasvirčiai – maišantys šaltą ir karštą vandenį arba termostatiniai – vandens temperatūra reguliuojama rankenėlės pagalba („Hansgrohe PuraVida“). 

Svarbu ir tai, kad egzistuoja vadinamieji „išmanieji“ maišytuvai. Jie suteikia galimybę nustatyti kiek laiko bus leidžiamas vanduo. Tai ne tik padeda taupyti, bet ir palengvina kasdienybę auginantiems vaikus.

Virtuviniai maišytuvai yra montuojami virtuvinės kriauklės ertmėje. Jie pagal dizaino formą, stilių ir paviršiaus spalvą pritaikomi prie virtuvės kuriamo interjero. Virtuviniai maišytuvai gali būti chromuoti, plieniniai, akmens masės spalvos, t.y. pritaikyti prie kriauklės spalvos. Taip pat yra maišytuvų ištraukiamais snapais, o tai padeda dar praplėsti maišytuvo paskirtį. Technologijoms žengiant į priekį, daugelis maišytuvų gamintojų gamina sensorinius maišytuvus. Tai nepakeičiamas pagalbininkas namų ruošoje.

Vienas iš pagrindinių praustuvinio ir virtuvinio maišytuvų skirtumų yra vandens pralaidumas. Jei praustuviniam maišytuvui aktualus yra taupymas (pavyzdžiui, visų „Hansgrohe“ maišytuvų standartas yra taupymo funkcija – 5 l/min), tai virtuviniams maišytuvams svarbus yra didesnis vandens srautas greitesniam talpos pripildymui vandeniu ar geresniam nuplovimui. 

Virtuvinių maišytuvų pasirinkimas

Visi „Hansgrohe“ virtuviniai maišytuvai taip pat turi vandens srauto apribojimą, tačiau jis yra tris kartus didesnis nei praustuvinių maišytuvų – 15 l/min. „Hansgrohe“ specialistai paskaičiavo, kad toks vandens pralaidumas virtuviniam maišytuvui yra optimalus. Palyginimui, vonios/dušo maišytuvas praleidžia apie 26 l/min. 

„Hansgrohe“ daugelį virtuvinių maišytuvų galima rinktis iš šių versijų: standartinis variantas  –maišytuvai su viena srove ir neištraukiamu snapu; su viena srove ir ištraukiamu snapu ir su dviejų srovių ištraukiamu snapu. Pavyzdžiui, klasikinio dizaino Talis Classic virtuviniai maišytuvai ar naujausi modernaus dizaino Metris maišytuvai:

Jei pageidaujate maišytuvo priešais langą, „Hansgrohe“ gamintojas siūlo specialų maišytuvą su galimybe jį lengvai ištraukti ir paguldyti. Sumanus ir paprastas sprendimas.

„Hansgrohe“ siūlo įvairių stilių ir galimybių virtuvinius maišytuvas – pagal skonį ir poreikius. Kuo maišytuvas įmantresnis ir profesionalesnis, pagal tai kinta ir kaina.

Kam reikia geriausio kokybės ir kainos santykio, siūlome šių metų naujausius Focus serijos modelius. Šie maišytuvai derės prie kiekvienos šiuolaikinės kriauklės ir juos įsigysite už labai prieinamą kainą.

Hansgrohe nuotr.

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

Užsakymo nr.: PT_63612882

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis