Virtuvės dekoro mados

Virtuvės dekoravimas niekuomet neišvengdavo lenktynių su mada. Kai kurios tendencijos jau seniai nebemadingos, tarkim, šviesiai auksinės spalvos virtuvės įrenginiai ar avokado žalumo stalviršiai.

Štai kelios virtuvės dekoro mados, kurių šiandien vaikytis nebereiktų.

Tapetai ir tapetų juostos

Nebent per pastaruosius penkerius metus jūs įsigijote be proto prašmatnius ir madingus tapetus. Tačiau jei ne, veikiausiai jūsų virtuvės sienos jau seniai nebemadingos. Nuplėškite tapetus, užtepkite glaistą ir nudažykite sienas.

Dirbtiniai augalai ant spintelių

Savaime suprantama, gali kilti pagunda dekoruoti kiekvieną laisvą virtuvės plotelį. Tačiau tai tikrai nebūtina. Dirbtiniai augalai tik pritraukia dulkes, kurios vėliau atsiras jūsų maiste ir leisis ant stalviršių kaskart uždarant spinteles. Nesmagu!

Griozdai

Be abejonės, griozdai niekuomet nesuteikė stilingumo, tačiau jie gali subjauroti net pačią moderniausią ir stilingiausią virtuvę.

Kas madinga šiandien dekoruojant virtuvę?

Apšvietimas

Jei norisi akcento virš jūsų spintelių, įtaisykite ten ir spintelių apačioje lempas. Skirtingai veiklai virtuvėje sukurkite skirtingai apšviestas zonas. Būtinai pasistenkite įrengti apšvietimą taip, kad valant virtuvę būtų galima ją kuo labiau apšviesti, o su šviesos reguliatoriais sukurkite geidžiamą atmosferą.

Funkcionalūs aksesuarai

Shutterstock nuotr.

Jei virtuvei aksesuarais norite suteikti spalvingumo ir faktūriškumo, pamėginkite cukrų, miltus, ryžius, pupeles, makaronus, prieskonius ir bet ką, ką norite laikyti atvirose erdvėse, įdėti į permatomus stiklinius indus. Tik būtinai tokiuose induose laikykite tuos maisto produktus, kuriuos naudojate, nes kitaip jie tik kaups dulkes ir užims vietą. Taip pat galite įsigyti dailų dekoratyvinį padėklą ar gražią pintinę vaisiams.

Natūralios medžiagos

Dirbtinės medžiagos žymiai greičiau išeina iš mados nei natūralios medžiagos. Madingai atrodantis laminatas, keramikinės plytelės ir kitos dirbtinės medžiagos gaminamos tam, kad patrauktų akį, tačiau nusidėvi vos po poros metų. Jei norite ilgaamžiškesnio stiliaus, dekoruokite natūraliu akmeniu ar medžiu.

„Žalia“ virtuvė

Turime omenyje šiuo metu „ant bangos“ esantį susidomėjimą ekologija. „Žalia“ virtuvė – tai tokia virtuvė, kurioje esantys įrenginiai taupo energiją, kur grindys yra iš ekologiškų grindajuosčių (tarkim, bambuko) ir nenaudojama dažų su lakiaisiais organiniais junginiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis