Patarimai, kaip įsirengti valgomąjį

Valgomasis kambarys – tai vieta, kurioje galite mandagiai priimti svečius, pasikviesti vakarieniauti draugus, kolegas ir ramiai leisti vakarus.

Valgomieji skirti ne vien tik vakarienėms, jie padeda suartinti žmones, nes tik tuomet pagaliau atrandame laiko niekur neskubant pabendrauti ir pasmėgauti maistu.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ar galima montuoti židinį daugiabutyje?
Vakarėlius slepiančiame Ž.Grigaičio bičiulio name Melburne: 6 aukštai, neregėtos iškamšų ir cigarų kolekcijos

Tokios vietos, kuri gali būti ir dalis jūsų svetainės, interjerą reikia apgalvoti. Žinoma, būtų geriausia, jeigu turėtumėte pakankamai vietos ir galėtumėte atskirti šias erdves.

Valgomųjų kambarių interjeras

Shutterstock nuotr.
Šiam kambariui ypač pritinka santūrios spalvos. Tai sufleruoja jo paskirtį – kambarys vakarienėms. Jei išties, valgomajame būnate tik vakarais, patariama rinktis juodą stalą ir vyno, violetines ar rudas kėdes prie jo. Įdomūs ir tokie deriniai: rudos kėdės, baltas stalas ar juodos ir baltos kėdės (dvi baltos iš priekio ir galo, keturios juodos iš šonų), ir juodas stalas.

Visgi galite ir nusivilti, nes valgomojo stalą ir kėdžių spalvos gali tarsi ištirpti kambaryje. Taip gali įvykti, nes šių baldų spalvos dažniausiai nėra dominuojančios. Kad pabaigtumėte valgomojo interjero įrengimą, jūs dar turėsite paplušėti, kitaip sakant, pasitelkti kitas dekoro detales.

Pavyzdžiui: įvairiausios staltiesės, be kurių jūs tikrai neapsieisite, taip pat žvakidės, taurės (nebūtinai skaidrios baltos), medžiaginės servetėlės su prie stalo tinkančia spalva ir, žinoma, gėlės.

Pasitelkite įvairiausias detales

Shutterstock nuotr.
Interjere galite priderinti ir kitų detalių, kurios buvo nupirktos anksčiau nei stalas ir kėdės, todėl būtinai prieš pirkdami viską apgalvokite. Jeigu namie turite mėlyną paveikslą, būtų gražu, jei rinktumėtės tamsiai mėlynas kėdes, juodą stalą ir ant stalo užtiestumėte tokios pat spalvos kaip jūsų paveikslas staltiesėlę, taip pat galite naudoti tokios pat spalvos medžiagines servetėles.

Kėdes tokiu atveju denkite baltais sėdimosios vietos užklotais (su raišteliais ar be jų) ir apačioje patieskite baltą kilimą. Visas kitas variacijas irgi derinkite tokia kombinacija, tuomet niekada neapsiriksite įsirenginėdami valgomąjį, o taip pat, nepasimesite tarp spalvų įvairovės ir jūsų valgomasis neatrodys banaliai ar nuobodžiai.

Shutterstock nuotr.
Daugelį detalių, kambaryje vyraujančių tarpusavyje turėsite derinti. Tai gali būti ir jūsų valgomojo sienos, kurios, tarkime, yra labai nestandartinės spalvos ir jūs norite jas išryškinti ir jų spalvą padaryti temine viso kambario spalva.

Yra ir dar originalesnių sprendimų, tai būtų ryškūs valgomieji. Kaip ir balti ar kitų labai šviesių spalvų valgomieji. Jie turėtų būti skirti ne vien vakarienėms, o taip pat ir pusryčiams ar pietums.

Valgomiesiems ryškumo suteikia pasirinktos įvairių spalvų kėdės ir prie jų priderintos kitos unikalios detalės: spalvingi paveikslai ant sienų, įdomūs tapetai, intensyvi kiliminė danga ar ryškios, prie kėdžių ir viso kambario interjero derančios užuolaidos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis