B. Nicholson: virtuvė – tai namų traukos centras

Spinduliuojanti šiluma, jaukumu, nuolat besisukanti virtuvėje ir kupina daugybės idėjų. Tikriausiai jau ne vienas suprato, kad kalbama apie Beatą Nicholson. Tiesa, ji taip pat yra ir atvira – šią savaitę ištikimus gerbėjus pakvietė į lofte įrengtą virtuvę, kurioje vyksta laidos filmavimai.

Paklausta, kokia erdvė jai yra svarbiausia, Beata išskiria ne tik virtuvę. Moteriai svarbi ir gyvenamoji zona. „Dabar mano virtuvė yra pakeitusi savo veidą. Ji yra sujungta su gyvenamąja dalimi, kad galėčiau matyti, ką veikia mano vaikai. Mažiausiai svarbus yra vonios kambarys, nes jame praleidžiame nedaug laiko“, – atskleidžia maisto virtuozė.

DELFI / Kiril Čachovskij

B. Nicholson teigia, jog tai natūralus sprendimas. Kitoks gyvenimo etapas – kitokia ir virtuvė. Juk ji turi būti pritaikyta prie gyvenimo būdo. Dabar, kai reikia stebėti mažųjų gyvenimus, virtuvė turi būti atvira, vėliau, kai vaikai paaugs, matyt, jau reikės uždaros zonos, kurioje norėsis ne tik gaminti, bet ir gerti arbatą iš porcelianinių puodelių.

DELFI / Kiril Čachovskij

Kas Beatai yra virtuvė? „Tai vieta, kurioje praleidžiu visą savo laiką – ir dirbu, ir gyvenu. Taip pat virtuvė, nesvarbu, kokio dydžio bebūtų, yra namų traukos centras. Čia norisi praleisti kuo daugiau laiko, visuomet pilna veiksmo ir svečių. Kur begyvenčiau, virtuvėje visada būdavo jaukiausia namų dalis, kurioje niekuomet nestinga veiklos“, – pasakojo B. Nicholson.

Moters virtuvė nėra uždara erdvė, kurioje karaliauja tik ji: „Žinoma, mano virtuvė yra atvira – kuo daugiau žmonių, tuo smagiau.“

DELFI / Kiril Čachovskij

Ir visgi, kas jos nuomone, yra svarbiausia įsirenginėjant virtuvę? „Virtuvėje būtinai turi būti stalas arba sala – traukos centras, aplink kurį galėtų susiburti žmonės. Reikalingos spintelės, į kurias būtų galima viską sukrauti ir paslėpti įrankius, kad jų nesimatytų. Žinoma, neįmanoma išsiversti be kriauklės ir didelio šaldytuvo. O renkantis buitinę techniką, kitus virtuvės rakandus, galima atrasti alternatyvių sprendimų“, – pataria Beata.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis