6 nauji modernios virtuvės elementai

Nors šiandien gali atrodyti, kad ateityje valgymo ir maisto ruošimo įpročiai pasikeis nežymiai, tai bene klasikinė visų gyvenančių dabartyje klaida - tik pagalvokite kaip maistą ruošė ir kaip atrodė virtuvės vos prieš 50 metų. Kol dar nesulaukėme piliulių, kurios talpintų savyje visus reikalingus baltymus ir panašiai, siūlome susipažinti su išradimais, ties kuriais šiuo metu intensyviai dirbama.

Ateityje jūsų virtuvėje bus...

-Garsūs padėjėjai (tiesa, holograminiai): „Electrolux Design Lab“ ketina transliuoti garsiausių virėjų laidas tiesiai į jūsų virtuvę, kad jie jus mokytų realiu laiku. Tik kažin, ar jie suplaus indus?

-Be galo gražūs patiekalai: lazeriu biskvite išpjaustytos jūsų vakarienės svečių monogramos? Įmanoma. Dizaineris Andrew Stellitano eksperimentavo su šia technologija, o įmonės triukšmingai jos reikalauja, kad galėtų parduoti jums.

-Valgomi baldai: mokslininkai ieško naujų būdų, kaip pašalinti maisto stygių. Buvo atlikti eksperimentai ir išgauti angliavandeniai iš... medžio. Nejaugi baldai bus valgomi?

-Apsaugantys peiliai: nebereikės naudoti atskirų peilių žuviai ir daržovėms. Šis „Electrolux Design Lab“ peilis išskirs jonus, kurie padarys jūsų maistą šviežią, be bakterijų.

-Nuo pagirių apsaugantys ledo kubeliai: tarsi šviesoforas vartojant alkoholį. Jei per greitai išgeriate gėrimą, kubeliai ima šviesti raudona šviesa ir netgi signalizuoti draugui, jei jūs nepaisote rekomendacijų. Jei geriate tinkamu tempu, kubeliai šviečia žalia šviesa.

-Jūsų figūrą saugantis prietaisas: nauji Tokijuje atlikti tyrimai parodė, kad žiūrint į maistą užsidėjus specialias ausines, patiekalas dėl specialios technologijos atrodo didesnis, tad suvalgysite mažiau maisto. Gal tokios ausinės greitai kabės prie stalo?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis