10 pigių būdų, kaip priversti virtuvę atrodyti prabangiai

Mažos detalės gali reikšti visai nemažai. Žemiau išvardinti nedideli virtuvės atnaujinimai suteiks jai prabangos įspūdį stipriai netuštinant piniginės.

1. Atnaujinkite baldų furnitūrą
Furnitūra gali visiškai pakeisti baldų išvaizdą, taigi, taip pat suteikti visai naują veidą jūsų virtuvei. Pakeiskite stalčių ir spintelių rankenėles ir pamatysite, kad kambarys atrodo naujai.

2. Išdažykite šviesesne spalva
Šviesesnė sienų ir spintelių spalva iškart nušvies erdvę, dėl to kambarys atrodys didesnis, taigi, ir prabangesnis. Šviesios spalvos atspindi šviesą ir paslepia daugybę trūkumų, tokių kaip senų spintelių įbrėžimai ar kiti defektai.

3. Pakeiskite spintelių duris
Senas nudėvėtas virtuvės baldų spintelių dureles pakeiskite naujomis arba švitriniu popieriumi nušlifuokite ir perdažykite senąsias. Patikėkite, jūsų virtuvė atrodys visiškai kitaip. Panaudokite stiklą arba kitus blizgius paviršius – tai suteiks prabangos įspūdį. Dar galima kai kur atsisakyti durelių ir palikti atviras lentynas, taip parodysite gražiausius virtuvės kampelius.

4. Pakeiskite apšvietimą
Sietynai ir kiti prabangiai atrodantys šviestuvai yra puikus pasirinkimas ne vien todėl, kad jie apšviečia virtuvę, bet ir dėl to, kad sugeba pakeisti erdvės nuotaiką. Standartinis virtuvės apšvietimas yra vienodas, todėl išdrįskite jį pakeisti ir suteikite labiausiai namuose naudojamam kambariui asmeniškumo ar netikėtų elementų.

5. Naudokite meno kūrinius
Meno kūriniai yra puikus būdas suteikti tobulumo bet kokiai patalpai, todėl tą pačią funkciją jie gali atlikti ir virtuvėje. Nebijokite ryškių ir didelių kūrinių – jie sukurs didesnės erdvės įspūdį. Meno kūriniai taip pat yra puikus variantas būstą nuomojantiems žmonėms, kurie neturi galimybės pakeisti viską, ką norėtųsi.

Fotolia nuotr.

6. Nudažykite prietaisus nerūdijančio plieno spalva
Neturite nerūdijančio plieno virtuvinių prietaisų? Jokių problemų. Nusipirkite uždažomo nerūdijančio plieno ir šia medžiaga padenkite vis dar veikiančius, bet virtuvei grožio jau nesuteikiančius prietaisus. Būkite atidūs, nes skirtingos kompanijos gamina skirtingus tokio tipo dažus, priklausomai nuo prietaiso ir jo naudojimo.

7. Pagražinkite langus
Žinokite, kad galima gražinti virtuvę iki tobulybės, tačiau ji neatrodys gražiai, jeigu neskirsite pakankamai dėmesio langų grožiui.

8. Įrenkite stilingą valgomąjį
Valgomąjį dekoruokite pagalvėlėmis, o ant stalo padėkite gyvų gėlių – tai suteiks jaukumo ir prabangos įspūdį.

9. Pakeiskite seną dubenį ar dekoratyvinius elementus
Pakeiskite seną vaisių dubenį į gražų porcelianinį indą ar subtilų padėklą – to pakaks, kad jūsų virtuvė atrodytų visiškai kitaip.

10. Paslėpkite visus smulkius prietaisus
Šis triukas apskritai nieko nekainuoja! Niekas erdvės neužgriozdina labiau nei netvarka ar chaosas. Nuimkite nuo labiausiai matomo stalviršio visus smulkius prietaisus, tokius kaip duonos skrudintuvą, smulkintuvus ir virtuvės kombainus. Jie pakankamai maži, kad galima būtų išsiimti iš uždaros spintelės kaskart kai jų prireikia.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis