6 nesudėtingi būdai – ir jūsų virtuvė pagražės

Jei virtuvėje praleidžiate daug laiko, joje greitai gali įsiviešpatauti netvarka. Pagalvokite, kiek laiko sutaupysite, jei visi daiktai bus sudėlioti tvarkingai, jei žinosite, kur viskas yra. Nedideli nebrangūs pokyčiai virtuvėje suteiks daug daugiau patogumo.

Tinkamai sudėliokite daiktus

Raskite tinkamiausias vietas visiems daiktams. Išanalizuokite erdvę, pagalvokite, kokių daiktų turite ir kur jiems būtų tinkamiausia vieta. Pavyzdžiui, stalo įrankiams geriausiai tiktų žemas viršutinis stalčius, o ne gilus vidurinis spintelės stalčius. Stiklines sustatykite arčiau vandens filtro ar vandens ąsočio, kavos puodelius – prie kavos virimo aparato. Sudėkite daiktus ten, iš kur būtų patogiausia juos paimti.

Patieskite kilimėlį

Virtuvėje ant grindų patieskite vieną ar du kilimėlius – jie suteiks jaukumo. Rinkitės mažus kilimėlius, juos lengviau išplauti. Mažus kilimėlius nesunku išpurtyti ar išplauti su skalbimo mašina. Vieną galite patiesti prie kriauklės – bus minkščiau stovėti, plaunant indus. Ilgi, siauri kilimėliai puikiai atrodo patiesti tarp lentynų, spintų. Didesni kilimai tinka erdvesnei virtuvei.

Puodus sukabinkite

Sutaupysite vietos, jei puodus kabinsite ant kabyklos. Ją galima pritaisyti prie lubų – tada spintose atsilaisvins daug vietos, o ją panaudosite kitiems virtuvės rykams ar maisto produktams.

Birius produktus laikykite induose

Makaronus, kruopas, pupele riešutus ir cukrų laikykite stikliniuose induose. Tada ne tik lengvai juos rasite, jie dar ir ilgiau neges. Na o virtuvės spintelėse įsivyraus švara ir tvarka.

Įsigykite kabyklą rankšluosčiams

Užuot kabinę rankšluosčius ant spintelių durelių, pernėrę per šaldytuvo ar viryklės durelių rankeną, nusipirkite rankšluosčių kabyklą, kurios dydis priklausys nuo jūsų virtuvės dizaino. Vienas kabyklas galima pritaisyti prie sienų, kitas – prie spintų. Taip bus patogiau, o rankšluosčiai geriau išdžius.

Pakabinkite prieskonių lentynėlę

Pakabinkite mažą lentynėlę prieskoniams ir žolelėms. Taip sutaupysite vietos spintelėse ir bus proga išmesti senus, pamirštus, nenaudojamus prieskonius. Prieskonių lentyna gali būti kelių skyrių, į kuriuos tilptų skirtingo dydžio prieskonių indeliai.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis