Kaip dekoruoti sienas vaikų kambaryje

Vaikams ne tik spalvinimo knygutės – sienos taip pat! Visi vaikai nors kartą yra prisilietę prie namų sienų – ar rašinėjo kažką suprantamo tik jiems, ar nusivalė nešvarias rankas, sienos visuomet buvo mėgstamiausia saviraiškos vieta.

Šis saviraiškos būdas sustiprina jų vaizduotę ir prisideda prie pažinimo pagrindų formavimo.

Kai žinote, kad jie vis tiek tai padarys, kodėl gi turėtumėte jiems neleisti?

Taip, tai tikriausiai geriausias pasirinkimas tėvams. Juk žinote, kad nors ir uždrausite teplioti sienas, jie vis tiek darys savo. Kodėl jūs negalėtumėte leisti vaikams atsidaryti jų pasaulių vartų? Vaikų pasaulis prasideda nuo jų kambarių. Vaikų kambarių sienas mėgstama dekoruoti taip, kad jos tarnautų ne tik kaip pramoga, bet kartu ir lavintų juos. Galbūt tai atrodys sudėtinga užduotis, tačiau pasinaudojus keliomis sienų dekoravimo idėjomis pamatysite, kad tai nėra neįmanoma:

Nesvarbu, ar sienas tapetuosite, ar dažysite, stenkitės suderinti sienas su pasirinkta kambario tematika. Tai galėtų būti personažai iš filmukų vaikams, superherojai, automobiliai ar vaikų mėgstamų komiksų ištraukos – bet kas, ką vaikai mėgsta ar į ką lygiuojasi.

Pieškite istorijas ant sienų. Vaikams labai patinka pasakų knygos, o visi personažai, apie kuriuos jie skaito arba skaitoma jiems, palieka neišblėstantį įspūdį. Jeigu tuos personažus jie matys ant savo sienų, galės „pasikrauti“ tokios pačios energijos ir pritaikyti savo mintis su padidėjusia energija ir entuziazmu.

Nieko geriau nėra už dekorą gyvūnų atvaizdais! Nuo kiškių iki vėžliukų, šunų ar beždžionių, vaikai lengvai susidraugaus su šiais mažais padarėliais ir taip pat perims jų pagrindines moralines vertybes. Šiaip ar taip kas geriau išmokytų pastovumo negu vėžliukas ar ištikimybės - šuo?

Ant sienos pakabinkite lentą, ant kurios vaikai galės piešti kreidelėmis. Būtent lentoje pilnai atsiskleis vaikų vaizduotė ir kūrybiškumas, o ir sienos liks neištepliotos. Jūsų vaikams tikrai patiks tokia laisvė!

Žmonės sako, kad vaikų priežiūra yra sudėtingas darbas. Tačiau turėdami puikių sienų dekoravimo idėjų ir jas pritaikę, vaikus ne tik pradžiuginsite, bet ir ugdysite. Žinoma, ten, kur vaikai, viskas turi būti paprasta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis