4 pasiūlymai, kaip dekoruoti paauglių kambarius

Paauglių kambarius galima dekoruoti įvairiausiais stiliais: kičiniu, moderniu, klasikiniu. O beieškant kompromiso, galima sutvirtinti tėvų ir vaikų santykius.

Šiuolaikiniai paaugliai turi nepalyginamai daugiau pasirinkimo galimybių, nei jų turėjo vyresnės kartos. Dėl tokios pasiūlos dekoruoti paauglio kambarį galima ir neišleidžiant daug pinigų, tad šią namų erdvę galima paversti ne tik funkcionalia, bet ir stilinga. Be to, paaugliams labai svarbu turėti erdvę, kuri atspindi jų asmenybę. Tą patį galima pasakyti ir apie daiktus - paaugliai mėgsta pagal savo skonį dekoruoti mobiliuosius telefonus, personalinius kompiuterius.

Berniukams

Berniukai mėgsta šias spalvas: mėlyną, pilką, chaki, raudoną.

Banglenčių tema

Daugeliui paauglių patiks smagi, atpalaiduojanti paplūdimio ir banglenčių tema. Šiam stiliui sukurti dažniausiai naudojami havajietiški motyvai, pavyzdžiui, gėlėmis ir palmėmis marginti audiniai, medinės statulėlės, havajietiškos gitaros, bambukas.

Šią temą užbaigs paplūdimio elementai ir vaizdai. Žinoma, labai tiks ir pačios banglentės ar paveikslėliai su jomis. Prie sienos pritvirtinta banglentė gali atstoti galvūgalio lentą, papuošti tuščią sieną ar pasitarnauti kaip lentyna. Kitos paauglių mėgstamos madingos sporto rūšys yra riedlenčių, snieglenčių, automobilių sportas.

Kamufliažas

Šiuolaikiniams paaugliams turėtų patikti ir kamufliažinė patalynė, užuolaidos ar žaliuzės. Kamufliažiniai audiniai būna dažyti įprastomis militaristinėmis arba linksmesnėmis - mėlyna, rožine - spalvomis. Langus galima pagyvinti tinkleliais nuo uodų, daiktus sudėti į šaudmenų dėžutes, o sienas papuošti šalmais ir gertuvėmis. Nebrangių tinkamų aksesuarų rasite karinėmis prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse.

Mergaitėms

Mergaitės mėgsta šias spalvas: rožinė, violetinė, turkio, oranžinė, balta.

Prabangus kičas

Mergaitės šia tema galėtų išsakyti daugybę idėjų. Viena madingesnių temų - prancūziškas arba prabangaus kičo stilius. Jam būdingi išlenktų formų baldai iš medžio ar geležies bei atlaso ir aksomo audiniai. Prabangiu stiliumi įrengtą kambarį papuoškite blizgiais akcentais, pavyzdžiui, sietynu su kabančiais kristalais, baldais su veidrodžiais, karoliukais dekoruotais audiniais. Kad būtų dar prabangiau, nupirkite lovos užtiesalą ar pagalvėlių iš dirbtinio kailio.

Ir berniukams, ir mergaitėms

Modernus stilius

Tai įvaizdis, kuris patiks beveik visiems paaugliams. Įsivaizduokite modernaus stiliaus kambarį su keliais meniškais, šiuolaikiniais elementais. Šiai temai būdingos ryškios spalvos ir geometrinės formos ar raštai. Tokio stiliaus kambaryje labai dera baldai iš metalo, nikeliu dengtas lovos rėmas. Tinkami sprendimai - metalinės spintelės ar metalinės lentynos, kurios yra ne tik funkcionalios, bet ir puošia sienas. Jų būna įvairių spalvų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis