Kokios spalvos tinka svetainei?

Norite, kad jūsų svetainė būtų spalvingesnė, bet nepasitikite savo skoniu ir nedrįstate eksperimentuoti? Pirmas žingsnis – išsirinkti jums gražiausią paletę. Kokias spalvas bepasirinktumėte, šiose nuotraukose tikrai rasite puikių idėjų ir įkvėpimo.

Vasariškas peizažas

Visada madingas gaivus vasariškas įvaizdis. Melsvi staliukai dera prie baldų apmušalų ir gelsvos sofos, o paveikslas su gamtos vaizdu praturtina interjerą žalia spalva. Kambaryje dominuojant švelnioms spalvoms, dinamiškumo jam suteiks raštai ir formos.

Rožinė svajonė

Kad rožinis interjeras nebūtų per daug mergaitiškas, naudokite keletą skirtingų atspalvių. Galite ne vieną ir ne du – nuo saldžiai rausvo cukraus vatos atspalvio iki tamsios lašišų spalvos. Priderinkite baltus akcentus, neutralios spalvos kilimą ir gausite rezultatą – gaivų ir linksmą, bet ne vaikišką interjerą.

Spalvos pliūpsniai

Tam, kad sukurtumėte stiprų įspūdį, nebūtina naudoti daug spalvų. Keli raudonos spalvos pliūpsniai suteiks kambariui gyvybingumo ir energijos.

Įspūdingos sienos

Kambaryje gali nebūti daug spalvų, bet išradingas jų panaudojimas sukurs labai stiprų vizualinį įspūdį. Sienų spalva ir raštas gali prikaustyti akį, neužimant didelio ploto. Baldų apmušalai ir užuolaidos – balti.

Jei bijote eksperimentuoti su baldų spalvomis, paeksperimentuokite su sienomis. Tokį įspūdį sukursite naudodami dažus ir šabloną. Jei vėliau nuspręsite, kad nepatinka, galėsite perdažyti. Sugaišite nemažai laiko, bet nepatirsite didelių finansinių nuostolių.

Ryšku ir jauku

Oranžinė – viena madingiausių spalvų. Nedaugelis žmonių tai žino, bet oranžinė puikiai dera su turkio, žalia ir daugybe kitų spalvų. Jeigu dominuoja rūdžių atspalvio oranžinė spalva, prie jos puikiai derės mėlyni ir žali akcentai. Atsvara ryškioms spalvoms - kreminės spalvos baldai. Rezultatas? Jauki ir ryški, bet nerėksminga svetainė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis