Kas yra svarbiausia norint gerai praleisti laiką sodyboje?

Važiuojant į sodybą, norisi suderinti kelis dalykus – tai ryšio su gamta pajautimas, ramus poilsis ir galimybė pavakaroti, atšvęsti gimtadienį ar paminėti kitą svarbią progą. Pliuškenimasis ežere, plaukiojimas valtimi, įkaitinta pirtis ir daugybė žalumos. Būtent „Stasiukų fazenda“ yra tinkama vieta tiek norintiems patogumų, tiek geidžiantiems tiesiog pabūti gamtoje.

Rodos, kartais tiek mažai tereikia iki harmonijos. Beplaukiant Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais, galima tiesiog apsistoti stovyklavietėje su palapinėmis, o bėgantiems nuo įgrisusių miesto dulkių – apsistoti autentiškoje sodyboje su visais patogumais.

Atmosfera

Žalia žolė, netoliese prabėgantys keli šuniukai iš pirmo žvilgsnio gali skambėti banaliai, tačiau tai yra idilė, kurią vasarą visi norime pajusti bent kartą. Tiesiog prabėgti rasa nudengta žole, pasikaitinti karštoje pirtyje ir su palengvėjimu, pamiršę visus rūpesčius, šokti į saulės įkaitintą ežerą.

Autentiškumas

Dažnai sodybose perlenkiama lazda ir supanti aplinka būna apkrauta bereikalingais daiktais, dvelkia kiču, ir joje jautiesi arba kaip muziejuje, arba kaip beskonybės mugėje. Taigi svarbiausia, jog sodybos šeimininkai parinktų tai, kas artima jiems patiems.

Minimalistiškas vientisumas iškart suteikia jaukumo pojūtį ir sukuria natūralios tvarkos įspūdį. SodybaStasiukų fazenda“ ypatinga tuo, kad iš daiktų tiesiog sklinda šiluma – jie pagaminti rankomis. Iš medienos padaryta lova, stalas, miniatiūrinės spintos, indauja, suolai, skrynia, patalynei susidėti, lentynėlės suteikia sodybai autentiškumo. Etnografiniai raižiniai, seni daiktai prikelti naujam gyvenimui ir net šildymo pečiukas, yra apkrautas iš laukų surinktais akmenimis.

Sodyba

Rodos, tokioje vietoje visuomet tik geras oras. Juk šioje sodyboje viskas padaryta savo rankomis. Natūralistinių spalvų gama – nuo žalios, samaninės, gelsvai rudos iki švelnios baltos, padeda pamažu panirti į meditaciją. Jaukumą kuria smulkiausios detalės, prie kurių taip pat prisidėjo šeimininkų rankos. Savos tapybos paveikslai, džiovintos žolelės, lauko puokštės, pačių rištos vantos, megzti pledai, medinė, ornamentais išpuošta skrynia.

Sodyboje vietos atsiras kiekvienam. Erdvus dvivietis bei du triviečiai ir keturvietis kambariai sutalpins tiek mažą kompaniją, tiek didesnį būrį kolegų ar draugų. Visuose kambariuose yra patogumai, tad jūsų leidžiamas laikas bus komfortiškas ir malonus.

Mėgstantys gaminti net atostogų metu, galės sukiotis virtuvėje, o teikiantys pirmenybę poilsiui – antrajame aukšte galės grožėtis gamtovaizdžiu ar stebėti mėgstamas televizijos programas.

Stovyklavietė

„Stasiukų fazenda“ yra išskirtinė ne tik pačių šeimininkų rankomis kurta autentika, bet ir tuo, kad plaukiantys baidarėmis ar keliaujantys po Lietuvą, gali apsistoti ir stovyklavietėje. Mėgstantiems lauko virtuvę – šašlykinė, o nuolat dainuojantiems ar mėgstantiems ilgus pašnekesius – patogūs suolai. O jeigu mėgstate rinkti uogas, grybus ar žoleles – šalia yra pieva ir miškas.

Ne vienas apsilankęs sodybojepasakoja, jog joje yra du nameliai. Mažesnis namelis yra skirtas tiems,kurie mėgsta leisti laiką arčiau vandens, kaitintis pirtyje. Kartu– tai puiki galimybė, esant poreikiui, atsiriboti nuo draugųkompanijos ir pabūti su savimi ar tiesiog ramiai pasišnekučiuoti.

Daugiau informacijos apie šią sodybą rasite: www.stasiukai.lt

Asmeninio archyvo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_61816119

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis