4 kambarių butas Vilniuje: skoninga prabanga

Dizainerė Diana Kenstavičiūtė 75 kv.m. bute Vilniuje sukūrė šiuolaikišką, modernų stilių, kuriame vyrauja skoninga prabanga.

Šiame interjere buto ašimi tapo apvalus, išskirtinis stalas stiklo paviršiumi. Virš jo – klasika tapęs „Foscarini“ šviestuvas. Jis moderniam, šiuolaikiškam interjerui suteikia puošnumo. Plonos žurnalinių staliukų kojelės, sofos gobelenas jau dvelkia elegancija. Interjeras šviesus, elegantiškas.

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Dizainerei sunkiausia buvo nuspręsti dėl virtuvės-svetainės zonos, kaip 4 asmenų šeimai, pas kurią nuolat renkasi būriai draugų, optimaliausiai suprojektuoti virtuvę, valgomąjį ir svetainę. „Nutarėme zonas apjungti ir jų ašimi tapo apvalus stalas, apie kurį nesunku judėti, kuris tinkamas ir šeimos vakarienei, išskleidus jį į didesnį formatą, ir svečių priėmimui. Šeima gali laisvai bendrauti ir būti kartu, kai ruošiama vakarienė, vakarieniaujama ar ilsimasi ant sofos“, – pasakoja dizainerė.

Pasak jos, kiekvienoje zonoje labai svarbu buvo kiekvienam šeimos nariui sukurti erdvę sau. Svetainė – visiems, kur verda šeimos gyvenimas ir jaučiasi tikrasis pulsas. Asmeninėse zonose jau kiekvienam savas pasaulis – pagal poreikį darbo ir žaidimų vieta, atsižvelgiant į veiklą ar pomėgius. Sukurtas vientisas interjeras, kuriame bendra atmosfera – šilta ir jauki.

Asmeninio archyvo nuotr.

Kuriant tokį interjerą D. Kenstavičiūtė patartų vengti kardinalių spalvinių kontrastų: „Geriausia rinktis šiltą, šviesų medį, šiek tiek atspindinčių paviršių baldai taip pat yra tinkami. Siekiant išvengti kičo, reikia atidžiai rinktis manieringas interjero detales, neperkrauti interjero daiktais ir nedekoruoti rėksniomis, ryškiomis detalėmis. Išskirtinumas atsiranda, kai sukuriame gerą emociją. Išskirtinis ir geras interjeras yra tas, kuriame norisi pasilikti arba, į kurį norisi sugrįžti.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis