Dizaino gudrybės, kurios pravers ir namuose, ir biure

Šiuolaikinis gyvenimo tempas – tikrai beprotiškas. Tačiau jam stabilumo bei balanso gali suteikti ir teisingai parinkti baldai. Jie ne tik padės racionaliau, patogiau susidėlioti, pasiruošti laukiančioms užduotims, bet ir sukurti darbingą atmosferą. Kaip nepasiklysti tarp daugybės galimybių, pataria Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

1. Torino staliukas. Lengvos konstrukcijos stalas neapkrauna erdvės. Dėl to erdvėje, kurioje jis laikomas bus sukurta ramesnė aplinka. Žinoma, toks baldas taps ir stilinga atsvara sunkesnių, aptakesnių formų baldams jūsų interjere.

BoConcept nuotr.

2. „Copenhagen“ knygų lentyna. Kiekvienoje erdvėje, nors ir gyvename skaitmenizuotame pasaulyje, stebuklingu būdu susikaupia knygų, žurnalų, dokumentų šūsnys. Tokius daiktus vertėtų taip pat grupuoti ir laikyti taip, kad jie atrodytų estetiškai. Šį galvos skausmą gali išpręsti būtent tokio tipo lentyna, kurią matote nuotraukoje.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

3. „Imola“ krėslas. Kadangi darbo dienos metu daugiausiai sėdime, tam baldai turi būti parenkami ypač sumaniai. Šie krėslai pritiks laukimo zonoje biure ar poilsio zonai namų erdvėje. Svarbiausia, kad juose bent trumpam galėsite pamiršti nenustojantį lėkimą ir bent akimirką leisti sau pamiršti viską aplinkui.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

4. Kaip gi be „Cupertino“ darbo stalo! Prie šio stalo galima užbaigti likusius dienos darbus, arba paversti užuovėja nuo pašėlusio ritmo ir keliese pasimėgauti arbatos puodeliu ar vyno taure. O netikėtai užbėgus svečiui – stalą užversite ir Jūsų darbinė netvarka bus sumaniai paslėpta! Būtent dėl šių savybių jis gali puikuotis ir stilingoje biuro aplinkoje, ir tapti namų darbo zonos puošmena.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

BoConcept nuotr.

Daugiau informacijos: www.boconcept.com/lt-lt/

Užsakymo nr.: PT_74630638

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis