Nauja baldų kolekcija, kuri skirta šeimai

Šlovės akimirkos rampų šviesoje, koncertų salės, vieši renginiai, pašėlę vakarėliai, kelionės į egzotiškus kraštus – tokio spalvingo gyvenimo charizmatiškai Šorenos Janašvili ir Audriaus Bružo šeimynai daug kas gali pavydėti. Tačiau paklausę, kokie įvykiai dainininkės ir aktoriaus kasdienybėje yra brangiausi, girdime netikėtą atsakymą: „Kartais tai kaip tik ta viena kartu praleista valanda namie, kada nieko ypatingo nevyksta, kai galima sau leisti nieko nedaryti ir ramiai atsipūsti ant sofos. Tokios akimirkos kuria šeimą.“

Tvirtas užnugaris

Dėmesys artimiesiems ir poilsio kokybei namuose – veikiausiai dėl šių savybių garsioji Bružų šeima patraukė modernių lietuviškų minkštųjų baldų gamintojo dėmesį, tapdama „Magrės baldų“ įvaizdžio veidu. 19 m. gyvuojančios kompanijos atstovai atvirauja, jog jaunatviška ir šarminga Audriaus ir Šorenos pora idealiai atspindi „Magrės baldų” klientų profilį bei įmonės devizą: kiekvieną baldą gaminti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų tolesnė šeimyninio gyvenimo laimė.

Gamintojo nuotr.

„Lenkiame galvas prieš žmones, kurių prioritetų skalėje šeima užima pirmąją vietą. Neslėpsime, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus puoselėjančių šeimų, „Magrės Baldų“ apskritai nebūtų. Tačiau lygiai taip pat manome, jog tvirta šeima sunkiai įsivaizduojama be tvirtų, modernių, namus puošiančių ir ilgaamžių baldų. Patikėkite, kai visose gamybos grandyse laikaisi šio vieno principo ir suvoki, kad kuri ne „daiktą“, o „sąjungininką“ šeimos užnugaryje, jauti visai kitokią motyvaciją ir atsakomybę“, - teigia kompanijos atstovas Evaldas Kondrotas.

Gamintojo nuotr.

Tingėti skirtos technologijos

Nauja Bružų šeimynos fotosesija nėra vienintelė pavasarinė kompanijos naujiena. Šiemet savo kolekciją gamintojas papildė dviem daugiafunkciniais minkštaisiais kampais GRAND ir KING su integruotomis išmaniosiomis technologijomis: „Niekur to nesu matęs. Tai ne baldas, o poilsio ir pramogų zona, kuri tingėjimą paverčia aukštuoju menu“, - šypsosi A. Bružas.

Gamintojo nuotr.

Poilsio kokybę sergi automatizuotais itališkais mechanizmais reguliuojami atlošai su kūną įsiurbiančia medžiaga, vien kaklui ir galvai – Dešimt skirtingų pagalvės padėčių, taip pat - naujos kartos ekologinis čiužinys iš poliuretano su sojų aliejumi. O pramogoms nuteikia integruotos bluetooth ryšiu valdomos audiopanelės, USB jungtys planšetei ir telefonui, integruota daiktą dėžė. Viskas vienoje vietoje.

Gamintojo nuotr.

Pasak „Magrės Baldų“ atstovų, siekta sukurti namų traukos erdvę, kurioje ir žvaigždėms nebūtų gėda skirti vienas kitam pasimatymą: „Mūsų klientai yra užsiėmę, neretai atsakingas pareigas užimantys žmonės, neturintys daug laisvo laiko ir ypač branginantys trumpas vakaro akimirkas, praleistas su namiškiais. Tomis akimirkomis – susėdus ant mūsų minkštųjų baldų – ir „įvyksta“ šeima. Išskirtinis dizainas, komforto ir saugumo jausmas, aukščiausios kokybės medžiagos ir kiekviena apgalvota detalė tas akimirkas paverčia ypatingomis.“

Gamintojo nuotr.

Dukrų vardais ženklinta paslaptis

Šiemet „Magrės Baldai“ atskleidė ir intymią, daugelį metų nutylėtą paslaptį. Pasirodo, idėją kurti verslą ir gaminti minkštuosius baldus lietuvių šeimoms įkvėpė ne kas kita, o kompanijos įkūrėjo dukrytės. Ženklas, kuriuo pažymėtas kiekvienas baldas, iš gamintojo keliaujantis į visos Lietuvos šeimų namus, yra šiandien jau išaugusių ir sėkmingai kompanijos vairą perimančių Martos ir Gretos vardų raidžių trumpinys, liudijantis įkvepiančią šeimyninio verslo sėkmės istoriją.

Gamintojo nuotr.

Daugiau informacijos apie naująją Magrės baldų kolekciją žr. www.magrebaldai.lt

Užsakymo nr.: PT_67699002

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis