Kai nežinote, ką dovanoti: smulkmenos, kurios papuoš kiekvienus namus

Už lango lengvai krintant snaigėms, vis dažniau laiko praleidžiame namuose. Puošiame juos artėjančioms šventėms, galvojame, ką dovanosime artimiesiems ir kokiais gardžiais patiekalais juos nustebinsime šventinį rytą.

Nors rūpesčiai malonūs, nesinori jų pasilikti paskutiniai akimirkai, tad už jus pasirūpinome malonių smulkmenų pasiūlymais, kurie, rasti po eglute, pamalonins net išrankiausio širdį ir papuoš kiekvienus namus.

Išskirtinės stalo dekoracijos

Bet kokią šeimą Kalėdų rytą pradžiugins išskirtinio dizaino indų rinkinys, kuris taps mylimiausia kiekvieno ryto pusryčių detale. Jūsų malonią staigmeną šeimininkai prisimins kaskart gerdami kavą iš natūralių formų puodelių ar besimėgaudami vakariene, dekoruota žemiškų spalvų stalo įrankiais.

DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas Scanline . Domus galerija

Jeigu dovanos ieškote ne šeimai, bet vienam žmogui, išrinkite jam aukso ar sidabro spalvos originalią vazą ir primerkite kalėdinių gėlių ar nustebinkite išskirtinės formos prieskonių indais. Funkcionalios dovanos niekada nedulkės kampe, bus kasdien naudojamos ir prisimenamos geru žodžiu.

Kalėdinis žaismas

Maloniausia žmonės būna tokia dovana, kuri nustebina. Prisiminkite, kaip patys nusivylėte po eglute radę dušo žėlė ar šampūnų rinkinį. Jeigu važiuojate švęsti Kalėdų į svečius, nustebinkite šeimininkus linksomis kalėdinėmis dekoracijomis – iš šakų pintu elniu, elegantišku vainiku iš konkorėžių ar originalia eglute stalui dekoruoti.

DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas Retroforma . Domus galerija

Dažnai žmonės neranda laiko apgalvotoms dekoracijoms, stresą kelia atvykstantys svečiai, tad tikrai praskaidrinsite jiems nuotaiką padėdami kartu sukurti jaukią ir šventišką nuotaiką namuose. Dekoracijas iš šakų, samanų ar kankorėžių galite pabandyti pagaminti ir patys, tik svarbu, jos medžiagos būtų sausos. Pagaminę dekoraciją ją apipurškite aukso ar sidabro blizgučiais, jog interjero detalė įgautų magiško spindesio.


DELFI / Kiril Čachovskij

Domus galerija“ kalėdinės floristikos ekspozicija

Tekstilės prisilietimas

Ilgais žiemos vakarais vis dažniau įsisukame į jaukų pledą, apsikamšome pagalvėmis ir gerdami arbatą įsitaisome paskaityti knygą. Prie tokios draugų idilės galite prisidėti ir jūs, padovanodami jiems originaliais užrašais dekoruotas pagalvėles, šoliuojančiais elniais išpuoštą pledą, kokybiškos miegamojo patalynės rinkinį ar kalėdinių rankšluosčių komplektą, kurio raudona spalva pripildys kalėdinės dvasios tiek virtuvę, tiek vonios kambarį. Funkcionali dovana bus naudojama visus metus ir pagražins buitį.

DELFI / Kiril Čachovskij

Domus galerija“ kalėdinės floristikos ekspozicija

Šviesos jaukumas

Dizaineriai mėgsta sakyti, jog degančios žvakės pripildo jaukumo ir papuošia kiekvienus namus. Iš jų sklindanti šviesa ramina, šildo bei suburia visą šeimą. Prieš dovanojant žvakes svarbu atkreipti dėmesį, jog jos būtų pagamintos iš natūralių medžiagų, maloniai kvepėtų ir tvirtai laikytųsi žvakidėje.NORDAL kolekcija. Salonas DECOSENSE . Domus galerija

Originalaus dizaino stiklinės, betoninės ar keramikinės žvakidės suteiks namų interjerui prabangos, o grakščios, baltos žvakės sukurs elegantiškos šventės pojūtį. Norėdami padovanoti visą kompoziciją, permatomas žvakides papuoškite samanomis, kankorėžiais ar eglės šakelėmis. Dovana atrodys kalėdiška ir jauki.

DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas Casa Bella . Domus galerija

Jei šventės ateina anksčiau

Kartais per šventės išvykstame, nusprendžiame paatostogauti ar sutikti jas kituose kraštuose. Tokiu atveju artimuosius tenka pasveikinti dar šventėms neatėjus. Jeigu sukate galvą, kas pradžiugintų ir suteiktų jiems šventinės nuotaikos dar gerokai prieš Kalėdas, atvykite į svečius su kalėdinėmis kojinėmis, kurias šeima pasikabins ant židinio ar sienos ir atidarys tik Kalėdų rytą.

DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas Retroforma . Domus galerija

Kita alternatyva – Advento kalendorius, kurio kiekvienos dienos kišenėlę galėsite pripildyti imbieriniais sausainiais, saldintais riešutais, karšto vyno prieskoniais ar kitomis smulkmenomis, tad mintimis artimieji visada bus su jumis. Į paskutinę kišenėlę įdėkite vertingesnę dovaną, kuri netikėtai nustebins Kūčių vakarą.

DELFI / Kiril Čachovskij

Salonas Retroforma . Domus galerija

Prieš perkant dovaną pagalvokite apie artimųjų namus ir tai, kokias medžiagas, spalvas, stilių jie mėgsta. Niekada neprašausite pasirinkę natūralesnių pluoštų, lengviau priderinamų spalvų daiktus. Tuo pačiu papuošite artimųjų namus, o jų Kalėdų laukimą paversite stebuklingu dar ne vienerius metus.

Užsakymo nr.: PT_76548931

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis