Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris

Pavasariop visada labai norisi spalvų. Ir nors už lango – dar vis nepasiduodanti balta žiema, kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI spalvų netrūksta.

Kovo numeryje pamatysite, kaip Dizainerė Laura Vanagaitytė ir Irena Vanagaitytė-Jankavičienė, renovuodamos seną gyvenamąjį namą Varėnoje, interjere priderino drąsių ir ryškių atspalvių paletę, standartinio naujos statybos buto interjerą kūrusi Miglė Staneliūnaitė pažaidė šiek tiek prigesintais, vėl į madą grįžtančiais pasteliniais tonais, o architektė Skaidra Mikalajūnienė pasirinko baltą, kurią jaukiu prieglobsčiu gaubia gėlės – augalai, kaip tikina pati savo akimis viską mačiusi mūsų redaktorė Danguolė, šiuose namuose stiebiasi į viršų kaip išprotėję.

MANO NAMAI

Linksmų atspalvių ir praktiškų idėjų pažers rubrika „Vaikų kambarys“, joje šį mėnesį į tvarką vaikų kambaryje pasiūlysime pažvelgti paprasčiau – įsivaizduojant, kokie interjero sprendimai keltų norą lengvai bei smagiai sudėlioti daiktus į savo vietas.

MANO NAMAI

Žalumos ir idėjų, kaip pavasariškai papuošti namus ankstyvaisiais žiedais, rasite „Gėlėtų namų“ rubrikoje.

MANO NAMAI

Vida Press

„Dekoro ABC“ puslapiuose aptarsime madingiausias stalo dekoravimo tendencijas, o „Namų virtuvėje“ jau pasiūlysime išmėginti pavasario skonį – čia visi receptai su žaliais svogūnų laiškais. Jų visai nebūtina ieškoti parduotuvėse – juk galima kelias galvutes pamerkti į skaidraus stiklo stiklinaites, ir netrukus turėsite savų. Prisijaukinkite pavasarį!

MANO NAMAI

Ir primename, kad žurnalą pirmieji gauna prenumeratoriai! Ypatingus prenumeratos pasiūlymus rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis