5 daugiausiai dėmesio gegužės mėnesį sulaukę interjerai

Pavasario sezonas visuomet kupinas spalvų, dėl to namuose norisi minimalizmo ir švelnesnių atspalvių. Tai galima nejučia pastebėti ir iš šio mėnesio interjerų.

1. ORIGINALIŲ SPRENDIMŲ KUPINAS 140 KV.M. BUTAS VILNIUJE: SŪKURINĖ VONIA TERASOJE IR SVAJONIŲ DRABUŽINĖ


„YCL studio“ architektų komandos projektuotame penkių kambarių bute kiekviena zona maksimaliai išsaugojo savo erdvės pojūtį, todėl judant iš kambario į kambarį ar iš aukšto į aukštą jaučiasi rami, skandinaviška estetika. Atsisakyta dekoro elementų, kurie būtinai turi likti konkrečioje vietoje, kad neliktų prisirišimo daiktams, o tik prisirišimas erdvei.

Visą interjerą galite apžiūrėti ČIA

2. 59 KV.M. BUTAS VILNIUJE SU TERASA: PRAKTIŠKI SPRENDIMAI JAUNOS ŠEIMOS GYVENIMUI


Savo pirmuosius namus – butą Pavilnyje – įsigijusi jauna šeima norėjo šviesaus, jaukaus ir patogaus būsto, kurio įrengimo kaina per daug nesikandžiotų. Patikėjus šią užduotį dizainerei Rasai Samulionienei, buvo rasta daug praktiškų ir racionalių sprendimų – pradedant erdvių suplanavimu ir baigiant baldais bei apšvietimu – padėjusių optimaliai išnaudoti nedidelę erdvę ir sutaupyti nemažai lėšų.

Įvertinti šiuos sprendimus galite ČIA

3. 73 KV.M. BUTAS PALANGOJE, KURIAME KARALIAUJA ORCHIDĖJOS


Dviejų kambarių bute dizainerei Simonai Vildžiūnei pavyko išpildyti užsakovų norus, kad apartamentai alsuotų ramybe ir prabanga. 73 kv.m. būstas Palangoje sukurtas poilsiui.

Daugiau skaitykite ČIA

4. PRIEŠ IR PO: LIETUVĖS DIZAINERĖS EKSPERIMENTAI 40 KV.M. BUTE BRIUSELYJE


Dizainerė Jolanta Lapinskaitė-Vaitulionienė sukūrė interjerą pačiame Briuselio centre. Nors butas tik 40 kv.m., tačiau erdvės eksperimentams pakako.

Dar daugiau įspūdingų nuotraukų išvysite ČIA

5. 82 KV.M. BUTAS VILNIUJE: IDILĖ GAMTOS APSUPTYJE


Kūrybinė studija „Dizaino virtuvė“ projektuoja namus, kuriuose gerai jaučiasi miesto žmogus, vertinantis natūralumą ir siekiantis darnos su aplinka. Netoli Valakampių, senų medžių apsuptyje jaunai šeimai suprojektuotas būstas kaip tik toks ir yra: jis organiškai įsilieja į aplinką, pratęsdamas gamtos keliamą laisvės ir ramybės pojūtį.

Pasivaikščioti po šiuos namus galite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis