Sužinokite, koks svarbiausias lapkričio mėnesio interjero akcentas

Suteikti progą juodai spalvai lapkričio numeryje paskatino akivaizdžios dizaino tendencijos – vartant redakciją pasiekusius įvairių baldų ir interjero aksesuarų gamintojų kitų metų katalogus negalima nepastebėti vyraujančių juodų, tamsiai pilkų, grafito ar titnago atspalvių, derinamų su aukso ar vario, prigesintais mėlynais, žalsvais tonais, natūraliomis faktūromis. Šių atspalvių netrūksta ir daugelyje žurnalo „Mano namai“ temų.

Viršelio interjere – industrinis kodas

Kur kitur, jei ne industrinėje aplinkoje, natūraliai prigyja juodos spalvos akcentai. Architektė Indrei Sunklodienei jie padėjo standartinį butą paversti išraiškinga industrinio stiliaus erdve.

Kuriamą įspūdį sustiprino ir gruboki šiam stiliui būdingi elementai, tiksliai ir tikslingai pasirinktis apdailos būdai bei interjero medžiagų, baldų ir apšvietimo sprendimai.

Klasika su charakteriu

Ypatinga Vilniaus senamiesčio atmosfera, pro langus atsiveriantis vaizdas su bažnyčių bokštais ir nesenstančio klasikinio stiliaus interjero objektai, derinami su šiuolaikiškas akcentais, buto šeimininkams padėjo sukurti estetišką modernios klasikos atmosferą šiuolaikiškoje erdvėje.

Kintamas dydis mažoje erdvėje

Vieno kambario bute architektas Adomas Kondratas siekė sukurti lengvai transformuojamą erdvę, kurioje patogiam gyvenimui būtinos zonos būtų įrengtos ne viena šalia kitos, bet viena kitą keistų. Drąsus sumanymas įgyvendintas suprojektavus mobiliuosius baldus, įmontuotas daiktų talpyklas ir išsaugojus atvirą erdvę, kurioje intrigą kuria juodos ir baltos spalvų dialogas.

10 sumanių mažos miegamojo zonos sprendimų

Miegamasis – jautri namų zona, kuriai reikia suteikti privatumo. Tačiau ne visada galime skirti jam atskirą kambarį, o jei galime – ne visada tokį erdvų ir patogų, kokio norėtume. Dešimt sumanių ir originalių sprendimų padės šiuos trūkumus ištaisyti ir sukurti jaukią miegamojo zoną, kad ir kur ją įrengtumėte.

Spygliuočiai ir vėlyvą rudenį ištikimi savo misijai

Tai, kas sode labiausiai džiugino visą šiltąjį sezoną, lapkritį nueina užmarštin. Ir tada staiga pamatome (nors tokių progų buvo tiek ir tiek...) kieme augančius spygliuočius. Kaip gražiai yra pasakiusi kraštovaizdžio dizainerė Jurga Olisevičienė, jie tarsi kareiviai, savo pareigą atliekantys, kai lapuočiai netenka dekoratyvumo.

Žurnalo „Mano namai“ lapkričio numeryje rasite visa tai ir dar daugiau: „Dizaino pamokose“ sužinosite, kaip „mažos juodos suknelės“ fenomenas atsiskleidė interjero srityje, „Namų virtuvėje“ jus nustebins patiekalai iš juodų produktų, o apie dekoratyviuosius kaktusus su malonumu paskaitys tie, kam juodai nesiseka auginti kambarines gėles. Ir, žinoma, kaipgi lapkritį be „Juodojo penktadienio“! Mūsų žurnalo skaitytojams jis tęsis visą mėnesį.

Ir dar viena gera naujiena ištikimiems mūsų skaitytojams. Užsiprenumeravę ar pratęsę žurnalo prenumeratą metams gausite ypatingą dovaną – žurnalo „Mano namai“ prenumeratos kortelę, su kuria kiekvieną mėnesį galėsite naudotis specialiais mūsų partnerių pasiūlymais. Lapkritį su lojalumo kortele – TEMUR tradicinės kolekcijos pagalvėms taikoma net 30 proc. nuolaida. Nepraleiskite juodai gerų progų.

Prenumeruoti žurnalą galite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis