Išskirtinis reportažas iš buto Portugalijoje (FOTO)

Kam skirsime pagridinį dėmesį namuose – tai mūsų sprendimas. Buto Lisabonoje (Portugalijoje) šeimininkas nusprendė, kad kuriant būstą pagrindinį dėmesį teiks ne baldų formoms, o spalvoms.

Ryškios spalvos padėjo sukurti linksmą ir draugišką interjerą. Nors nevengta tikrai ryškių atspalvių, jie nerėžia akies, o tik suintensyvina tam tikras buto dalis.

Norint, jog toks interjeras atrodytų moderniai ir nevargintų, dauguma parinktų baldų – baltos spalvos. Jie dekoruoti įvairiais akcentais, taip suteikiant būstui žaismingumo. Nevengta mėlynos spalvos.

Įvairias šios spalvos variacijas – nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai žydros spalvos dryžių – apjungė kitų spalvų akcentai. Pavyzdžiui, vonios kambaryje parinktos ryškiai žalios plytelės, miegamajame ar vaiko kambaryje raudonos pagalvėlės suteikia gyvumo.

Kaip tokiam butui suteikti erdvumo? Tam rastas sprendimas – pakabinti kelis veidrodžius, o sienas ištapetuoti mėlynomis ir baltomis linijomis ornamentuotais tapetais. Taip sukuriamas įspūdis, jog koridorius niekada nesibaigs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis