900 kv. m. Toskanos viloje - skoningas interjeras ir išmoningi sodai FOTO

Pastatyta XVI amžiuje kaip medžioklės būstas grafams Sinibaldžiams, rezidencija susisideda iš trijų dalių – vila, svečių namai, ir sargo namelis, turintis tris miegamuosius. Aplink - net 21 hektaras žemės, kuriame yra plotai žemdirbystei, vynuogynas, alyvų ir pušų giraitės.

Pačioje viloje yra 3 svetainės, valgomasis, didelis miegamasis, virtuvė, pusryčių kambarys. Viršutiniame aukšte yra dar keturi miegamieji, studija ir didžiulė įeinama spinta.

96 kvadratinių metrų baseinas yra apsuptas Viduržemio stiliaus gėlių sodo. Sodui paskirta net 3 hektarai, jis susideda iš trijų skirtingų sekcijų, kurių kiekviena yra projektuota skirtingais italų renesanso stiliais. Čia yra ir itališkas sodas su griežtomis geometrinėmis linijomis, ir 50 metrų ilgio rožėmis dengta pergola, sujungta su didžiuliu fontanų tinklu.

Daugiau žiūrėkite galerijoje:

Už nuotraukas dėkojame:

===

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės prancūziškos kosmetikos gamintojos "L'Occitane" dovanų čekį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis