Gyvenimas hobito name už 12 tūkst. Lt per metus

Tėvas paliko savo šeimą ir gyvena vos už 5000 JAV dolerius per metus mažame, savo paties rankomis suręstame požeminiame name.

Kaip rašo Dailymail.co.uk, Danas Princas buvo sėkmingas, tačiau įtemptų nervų žmogus kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kentukio. Vis dėlto, jo gyvenimą kardinaliai pakeitė pastarieji 20 metų, praleisti Oregono miškuose.

„Kuomet atsikratai to, ko visuomet norėjai turėti mažiau – tai išties pakeičia tavo gyvenimą“, – teigė jis.

Vyras dirbo fotožurnalistu. Alga buvo nemaža, tačiau jam, jo žmonai bei dviem vaikams jos neužteko. „Sakiau sau, jog turiu sumokėti visas sąskaitas, tačiau to dažniausiai nepavykdavo padaryti“.

Šio namo foto ir video galite pamatyti ČIA

Būdamas 33 metų, Danas perskaitė Harlano Huberdo knygą – „Payne Hollow“, kuri neigia moderniųjų laikų teikiamas gėrybes ir aukština paprastumą, primityvumą.  Vyras nusprendė įnešti į savo gyvenimą kažką naujo, pertvarkydamas jį pagal šią knygą.

Kuomet H. Hubardas rado savo ramybę prie Ohio upės, Princas ją rado savo gimtojoje Oregono valstijoje. Pirmiausiai jis apsigyveno nedideliame vieno aukšto name, tačiau netrukus iš gamtoje rastų medžiagų pasistatė nedidelį būstą miške.

Dabar, po dvidešimties metų jis vis dar gyvena šiame namelyje. Jame yra viskas ko jam reikia: vieta poilsiui, maisto gaminimui ir netgi elektra. Jis naudojasi ir telefonu bei nedideliu nešiojamu kompiuteriu. Vis dėlto, esmė ne naudojamuose daiktuose, o žmogaus aplinkoje ir kasdienybėje, ką puikiai atspindi šio žmogaus istorija.

„Man patinka, kad galiu veikti tai, ką noriu“, – teigė jis vienam iš televizijos kanalų. Vasaros metu jis dirba paprastus darbus bei ilsisi gamtoje, o žiemą, kuomet gyventi miške tampa per šalta, už sukauptus pinigus jis važiuoja į Havajus, kur ilsisi ir plaukioja bent keletą mėnesių.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis