5 daugiausiai dėmesio birželio mėnesį sulaukę interjerai

Birželis jau eina į pabaigą ir vertinant įspūdingus interjerus, kuriuos publikavome šį mėnesį, jis buvo tikrai turtingas. Atrinkome Jums TOP5 šį mėnesį publikuotų namų ir butų interjerų, kurie sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio.

1. 41,39 kv.m ploto interjeras „Saulėta sala“ naujos statybos namų komplekse.

Šiame bute yra du kambariai ir sanmazgas. Dizainerės Audronė Ambrazienė pagrindinę buto erdvę padalijo net į keturias zonas: valgomąjį, darbo zoną, svetainę ir virtuvę. Tačiau, kaip teigia dizainerė, ši zona susidėliojo gan aiškiai ir paprastai. Kadangi virtuvės vieta jau buvo numatyta, todėl valgomojo ir televizoriaus žiūrėjimo zona buvo komponuojama vienoje sienoje, o šalia sofos pastatytas darbo stalas.

I. Petino nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

2. 260 kv.m namas Užupyje

260 kv.m namas pastatytas 360 kv.m sklype. Pastato formą nulėmė tai, kad jis yra ant kalvoto sklypo reljefo, o sklypo užstatymas lygus 34 proc.Pastatas, kuris yra vieno aukšto su cokoliu ir mansarda, suprojektuotas taip, kad maksimaliai būtų išnaudotas esamas sklypo reljefas, tai yra pastato aukštai suprojektuoti terasomis: cokolinis aukštas ir pirma terasa, pirmas aukštas ir antra terasa, mansarda ir trečia terasa.

D. Cibulsko nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

3. Modernus juodai baltas interjeras

Lenkų dizaino studijos „Kasia Orwat“ architektai juodai baltų interjerų temai pristatė įdomų studijos tipo butą, kurio interjeras įkvėps naujovių mėgėjus.

Kasia Orwat nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

4. Atgimusi praeitis: 1960 m. būsto rekonstrukcija

Šis renovacijos projektas 1960-ųjų vilą Meksikoje pavertė šiuolaikišku šešių gyvenamųjų apartamentų kompleksu su originaliu fasadu.Projekto pagrindas – idėja naujai panaudoti prieš daugiau nei 40 metų pastatyto namo erdves, iš jų sukuriant gyvenamą plotą kiekvienam šeimos nariui atskirai, tačiau laikantis sąlygos, kad bus išsaugota pastato esmė – stengiamasi atlikti kuo mažiau pakeitimų ir išsaugoti originalias detales, kurios turės būti integruotos į naująjį projektą.

Structum nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

5. 260 kv.m namas Vilniaus rajone prie Neries

Dizainerė Audronė Litinskienė, neretai pavadinama originalių ir išskirtinių interjerų kūrėja, projektuodama vieną naujausių savo darbų – Vilniaus priemiesčio gyvenvietėje prie Neries įrengtame sklype pastatyto namo interjerą – pasakojo tarsi žaidusi asociacijų žaidimą: tekantis upės vanduo, nuo sklypo matomi kito kranto miško vaizdai jai priminė pajūrio peizažą, tad, norėdama suteikti projektui žaismingumo ir intrigos, subtilių jūros motyvų ji įterpė ir į šiuolaikišką išgryninto stiliaus namo interjerą.

S.Serapino nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis