5 daugiausiai dėmesio liepos mėnesį sulaukę interjerai

Nors liepos mėnuo mus džiugino didžiule kaitra, tačiau portale ManoNamai.lt vis vien buvo galima išvysti įdomių ir savitų interjerų sprendimų. Komentaruose lauksime Jūsų atsiliepimų, kuris iš TOP5 Jums patiko labiausiai.

1. Architektė Nijolė Norkūnienė buvo gavusi užduotį – sukurti funkcionalų, bet kartu ir estetiškai patrauklų, projektą. Kaip jai pavyko galite pamatyti ČIA

P. Gasiūno nuotr.

2. Lenkų dizaino studijos „Kasia Orwat“ architektams ir interjero dizaineriams patinka iššūkiai. Vienas iš iššūkių buvo butas, kurio šeimininkas norėjo susikurti jį patį atspindinčią aplinką – šiurkštoką, vyrišką, bet tuo pačiu su elegancijos ir kūrybiškumo atspalviu.

Butą galite išvysti ČIA

3. Šis namas nepalieka abejingų. Iš išorės jis primena ateivių būstą, o viduje – loftą. Namas buvo įrengtas remiantis ekologiškomis idėjomis – 90 proc. sudaro mediena, stoglangiai orientuoti į saulę, o pastato konstrukcijos gali atlaikyti uraganus bei žemės drebėjimus.

Šį neįprastą būstą galite įvertinti ČIA

AOP nuotr.

4. Neretai sakoma, kad perdaryti sunkiau, nei padaryti iš naujo, tačiau interjero dizainerė Alina Venskutė, kurdama nedidelio vieno kambario buto rekonstrukcijos projektą, jau turėjo aiškią viziją, kaip namus „perrengti nauju, šiuolaikišku rūbu“. Dizainerė atvėrė bei vizualiai padidino erdvę, pritaikė praktiškų ir funkcionalių sprendimų, parinko šiuolaikiškus baldus bei šviesų, gaivų koloritą, o interjerą paįvairino originaliais ažūriniais objektais.

Interjero pokyčius galite pamatyti ČIA

A. Klimavičiūtės nuotr.

5. Įsitaisiusi vos per keletą metrų nuo jūros, ši vila dar yra apsupta 2000 kv.m. sodo, kuriame auga ir gana reti augalai. Ji taip pat pasižymi ypatingu ryšiu tarp eksterjero ir interjero.

Svajonių vila galite pasigrožėti ČIA

Baltic Sotheby’s International Realty nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis