5 daugiausiai dėmesio rugpjūčio mėnesį sulaukę interjerai

Rugpjūčio pabaiga atnešė ne tik rudens nuojautą, bet ir nuotaiką. Tačiau mes ją bandome prasklaidyti ir įkvėpti teigiamiems pokyčiams. Kadangi rugpjūčio mėnesis buvo turtingas skirtingais interjerais, pateikiame TOP5, į kuriuos galite paganyti akis.

1. Drąsūs mažo buto sprendimai 57 kv.m erdvėje

Nedidelis (57 kv. m) dviejų kambarių butas išskirtinis tuo, kad architektė Asta Puolienė interjerą suprojektavo į vieną visumą – susiejo svetainės bei miegamojo erdvę ir taip mažame būste sukūrė beribiškumo įspūdį.

A. Narmonto nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

2. Atnaujinta sodyba tapo moderniu vasarnamiu

Jei nesinori vasaroti senovinėje rąstų troboje, galima imti pavyzdį iš Kanados architektų. Jie apgriuvusį kaimo namą pavertė modernia vila, kurioje poilsiui nemaišo daiktų gausa, o namo eksterjeras susilieja su gamta.

AOP nuotr.

Vilą įvertinti galite ČIA

3. 50 kv.m loftas Vilniuje, kuriame vyrauja balta spalva

Vilniuje esantis loftas yra išdėstytas per du aukštus. Pirmajame – virtuvės, vonios kambario ir svetainės zonos, antrajame aukšte – bendra miegamojo ir poilsio erdvė. Loftas yra viršutiniame pastato aukšte, dėl to beveik visą pagrindinės lauko sienos dalį sudaro vitrininiai langai su vaizdu į Nerį.

R. Steponavičiaus nuotr.

Visas straipsnis apie loftą ČIA

4. PRIEŠ ir PO: šiuolaikiškai atgimęs 57 kv.m butas Vilniaus centre

Dizainerėms Simonai Kazakauskaitei ir Ievai Grinevičiūtei kuriant interjerą buto šeimininkai suteikė visišką laisvę – jos galėjo viską projektuoti ir dėlioti savo nuožiūra. „Dėl to nusprendėme paeksperimentuoti“, – pažintį su interjeru pradeda dizainerės.

E. Grin nuotr.

Pasikeitimus išvysti galite ČIA

5. Atnaujintoje sodyboje – tradicinės puošybos akcentai

Renovuojant prie vieno didžiausių ir gražiausių Aukštaitijos ežerų įrengtą sodybos namą, didelis dėmesys buvo skiriamas puošybos elementams. Vilniečiai šeimininkai norėjo pagyvinti pasenusį interjerą, harmoningai pritaikyti jį prie užmiesčio aplinkos, pabrėžti kaimiško stiliaus estetiką, todėl jam dekoruoti rinkosi tradicinio dizaino lietuviškus, rankų darbo ornamentais papuoštus baldus ir aksesuarus.

A. Kašmočiaus nuotr.

Reportažą apie sodybą galite pamatyti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis