Skandinaviškas interjeras: pasivaikščiojimas modulinių namų gyvenvietėje

Skandinaviško interjero gerbėjų netrūksta visame pasaulyje – „neiškankintas“ stilius, švarios, grynos linijos ir gamtos spalvos vilioja tuos, kurie nori gyventi paprastoje ir malonioje aplinkoje.

Siūlome pasivaikščioti modulinių namų gyvenvietėje „Inspiration Center“, esančioje netoli Geteborgo, ir apžiūrėti ekspertų sukurtus interjerus.

Gyvenvietė sukurta siekiant supažindinti lankytojus su modulinių namų įvairove, dizaino ir interjero galimybėmis. Kiekviename name lankytojus pasitinka gamintojo įmonės atstovas, kuris atsako į klientų klausimus, gali papasakoti apie statybos procesą ir naudojamas medžiagas. Apžiūrint įrengtus namus, galima pasisemti idėjų, kaip įsirengti interjerą, pabrėžiant naujai pasistatyto namo privalumus, arba kaip pagerinti ir patobulinti buto atmosferą.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis