Pora iškeitė patogų gyvenimą mieste į mažutį 13 kv.m namelį

Jaunai porai norėjosi paprastesnio gyvenimo, tad jie nutarė tiesiogine prasme imti į rankas santuokinio būsto reikalus.

Malissa ir Christopheris Tackai gyvena žaviame miniatiūriniame name, kurį pasistatė patys, nors neturėjo jokių statybų žinių.


Kaip rašo „All over press“, jų medinis namelis ant ratų – 13 kvadratinių metrų ploto, kuriame yra virtuvė, svetainė, vonia ir antrame aukšte įrengtas miegamasis. Pora gyvena Snohomiše, Vašingtono valstijoje.


Vida Press
Vida Press

Trimačio meno atstovė Malissa ir grafikos dizaineris, fotografas Christopheris paskaitė apie mažų namų judėjimą internete ir suprato, kad būtent tokio namo jie ir nori.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Jie neturėjo nė menkiausio supratimo, kaip statyti namą, bet per septynis mėnesius (arba 800 valandų) jie pasistatė namą ir jį įrengė.

Trimačio meno atstovės Melissos žinios pravertė projektuojant namą ir kuriant virtualią jo versiją. Na o vėliau jie ėmėsi plaktuko ir grąžto.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press


„Visus darbus atlikome mes su Chrisu. Kelioms dienoms atskrido tėvai padėti uždengti stogo. Specialistas patarė, kaip įvesti elektrą ir įrengti santechniką. Visi pažįstami manė, kad kuoktelėjome, užtai dabar visi žavisi namu.“

Namas turi keturias saulės baterijas, 150-ies litrų lietaus vandens talpą, taip pora rūpinasi ir aplinka, ir savo finansais.


Vida Press
Vida Press

Praėjus pusmečiui po įsikėlimo į naują namą jie dar kartą dėl to pasidžiaugė, nes Chrisas neteko darbo įmonėje „Apple“. Kadangi statybos kainavo gana nedaug, o namo išlaikymas irgi nėra brangus, poros šis pasikeitimas per daug neprislėgė.

Tackai tikisi per dvejus – trejus visiškai išsimokėti paskolą.

Vida Press


„Jei nebūtume žymiai sumažinę pragyvenimo išlaidų, turėtume finansinių sunkumų“, – pasakojo Chrisas Tackas.

Jie sako, kad gyvendami mažoje erdvėje tapo artimesni ir draugiškesni vienas kito atžvilgiu. Kadangi vietos nėra daug, jie gerbia vienas kito teisę į asmeninę erdvę, yra mandagesni mažutėje virtuvėje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis