Jaukus, modernios klasikos interjeras dviejų aukštų name Kaune

Niagaros krioklys – toks didingas ir nuostabus, kad yra bene žymiausias krioklys visame pasaulyje. Tai gamtos stebuklas, kuris nepalieka abejingų.

Šio interjero pavadinimui įkvėpė Niagaros kroklį primenantis kristalinis šviestuvas. Jo forma ir kristalai tarsi krintantys vandens purslai, švyti, žaidžia ant sienų, suteikia judesio gyvybės visai laiptų erdvei. Dydžiu jis puikiai užpildo ir puošia esančią erdvę. Realybėje tikrąjį Niagaros krioklį naktimis apšviečia spalvoti prožektoriai. Tada savo žavumu ir didybe stebėtojus jis pakeri iš naujo. Taigi ir šiame interjere didelį žaismą sukuria šviestuvai – vieni puošia piešdami paslaptingus saulės spindulėlius ant lubų. Kiti šviestuvai pagyvina interjerą įmantriomis savo formomis, chromuotu paviršiumi,blizgumu.

Įspūdingiausias šviestuvas – akcentas, kabo pagrindinėje namo erdvėje-svetaineje. Jo forma ir specifinis apšvietimas traukia dėmesį, nepalieka abejingų.

Pasirinktą sienų spalvą, kaip kad ir dera tęsiant tokią interjero koncepsiją, pagyvinome sienų dekoru augaline tematika. Visai erdvei pabrėžti, suteikti intrigos ir mistiškumo pasirinkome tamsinto ąžuolo parketlentes.Ta pati spalva naudojama ir laiptų pakopų spalvai ir durims. Kaip atsvara tamsiai medienai, pasirinkti balti dažyti, blizgantys ir poliruoti virtuvės baldai, kurie harmoningai įsilieja į interjero visumą. Jų viršutiniuose fasaduose panaudojome bangelių ornamentiką.

Dėkojame už interjerą www.kristinosinterjerai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis