6 keisčiausi namai, kuriuose įmanoma gyventi

1. Namas, primenantis ateivių būstą

Šis namas nepalieka abejingų. Iš išorės jis primena ateivių būstą, o viduje – loftą. Namas buvo įrengtas remiantis ekologiškomis idėjomis – 90 proc. sudaro mediena, stoglangiai orientuoti į saulę, o pastato konstrukcijos gali atlaikyti uraganus bei žemės drebėjimus.

AOP nuotr.

Visą straipsnį skaitykite ČIA

2. Vieno kambario namas upėje

Ar kaimynai Jus varo iš proto? Šio unikalaus namo savininkui tokia problema nebekyla. Vieno kambario namas, pastatytas 1968 metais, balansuoja ant uolos viduryje ežero. Nepaisant potvynių ir stiprių vėjų, jis vis dar laikosi ir traukia turistus iš viso pasaulio.

Reuters/Scanpix nuotr.

Daugiau apie šį namą sužinosite ČIA

3. Namas aukštyn kojom: nebijantiems vaikščioti ant stogo

Iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad šiame name besilankantys žmonės įstrigo lubose. Iš tikrujų jis buvo pastatytas tam, kad pritrauktų turistus. Tokį neįprastą statinį galite išvysti Maskvos centre (Rusijoje).

AFP/Scanpix nuotr.

Kaip atrodo toks namas iš vidaus, pamatykite ČIA

4. Namas, kuris puvo kartu su šeimininkais

Pensilvanijos miškuose yra siauras takelis, pasislėpęs rododendrų ir laurų tankmėje. Jis veda prie Edgaro ir Lillianos Kaufmannų kapo. Kasmet už aštuoniasdešimties metrų nuo jo praeina iki šimto keturiasdešimties tūkstančių turistų. Tačiau kapo lankymas neįtrauktas į oficialų ekskursijos „Namo virš krioklio“ (angl. „Fallingwater“) maršrutą. „Namas virš krioklio“ – užmiesčio rezidencija, kurią Frankas Lloydas Wrightas pastatė Kaufmannų šeimai 1935 m.

AOP nuotr.

Visą istoriją apie šį namą skaitykite ČIA

5. 12 tūkst. litų vertės Hobitų namas: šeima pasistatė būstą iš to, ką rado atliekų konteineriuose

Simonui Deilui (Simon Dale) atsibodo mokėti milžiniškas paskolos įmokas ir jis nusprendė viską perimti į savo rankas – tikrąja to žodžio prasme. Apsiginklavęs kirstuku ir grandininiu pjūklu, 32 metų vyrias persikėlė su šeima į kalvos šlaitą Velse ir pradėjo kasti. Rezultatas – medinis ekologiškas namas, pastatytas per keturis mėnesius, kainavęs vos 3000 svarų sterlingų (12 213 litų). Šis namas puikiai atrodytų šalia Hobitų namelių iš „Žiedų valdovo“ trilogijos.

Fotolia nuotr.

Visa istorija yra ČIA

6. Pamatykite, kaip atrodo namas už 570 Lt

Vieni žmonės verkia, kad sunku gyventi, kiti ieško tam sprendimų. Mažų namų kūrėjas Derekas Diedriksenas iš Amerikos rado išeitį, jei nori gyventi name, bet neturi daug pinigų. Šiame būste, kurio įsirengimas atsiėjo 570 Lt (200 dol.) telpa viskas, ko reikia pilnaverčiam gyvenimui.

AOP nuotr.

Daugiau nuotraukų ČIA

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis