5 daugiausiai dėmesio liepos mėnesį sulaukę interjerai

Liepos mėnuo derlingas ne tik sodo derliumi, bet ir interjerų įvairove. Dalijamės 5 Lietuvos interjerų dizainerių ir architektų darbais, kurie sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio bei komentarų.

1. 88 kv.m. loftas Vilniuje, iš kurio nesinori išeiti

Lofto Vilniuje šeimininkai – jauna pora – prieš įsigydami netradicines patalpas, kreipėsi į architektą Andrių Byčenkovą su klausimu „ar įmanoma čia bus suprojektuoti patogius namus?“. Architektas įžvelgė šios erdvės potencialą išskirtinių namų trokštantiems žmonėms ir ėmėsi įdomaus, bet visgi nelengvo uždavinio.


L. Garbačausko nuotr.

Visą loftą galite apžiūrėti ČIA

2. PRIEŠ ir PO: šeimos namo rekonstrukcija Vilniaus rajone po 10 metų

Bėgant laikui keičiasi ne tik interjero madų tendencijos, technologijos, bet ir šeimininkų poreikiai, gyvenimo būdas, estetinis pajautimas, tad prieš dešimtmetį priimti sprendimai tampa nebeaktualūs. Interjero dizainerė Laura Giržadė, projektuodama naują prieš dešimtmetį statyto vilniečių šeimos namo interjerą, erdvę sušildė jaukiais pasteliniais atspalviais bei subtiliais klasikinio stiliaus potėpiais ir paįvairino ją neįprastais apdailos elementais.

Įvertinti pokyčius galite ČIA

A. Narmonto nuotr.

3. 220 kv.m. namas Vilniaus priemiestyje, kuriame svarbiausia – praktiški sprendimai

Architektas Petras Sakalauskas ir dizainerė Jurgita Mockaitytė gavo užduotį suprojektuoti individualaus namo interjerą jaunai šeimai. Namas įsigytas jau pastatytas, tad visų pirma teko šeimininkų poreikiams pritaikyti funkcinį išplanavimą. O toliau žingsnelis po žingsnelio buvo išauginta ir interjero stilistinė visuma.

Namą apžiūrėti galite ČIA

R. Ignatavičiaus nuotr.

4. 60 kv.m. butas Vilniuje, kuriame pasijunti tarsi išvykęs į Rytus

Pravėrus Vilniuje esančio nedidelio buto duris iš karto supranti – čia gyvena Rytus įsimylėję žmonės. Trijų asmenų šeima dizainerio Artūro Kovzano pageidavo sukurti interjerą Rytų Azijos tematika, į kurį jie galėtų grįžti po dienos darbų lyg į ramybės oazę. Šiuo tikslu buvo pasitelktos kiek neįprastos buto apdailai medžiagos: medinės dailylentės, natūralūs žolės tapetai, bambukų stiebai, akmuo.

Pakeliaukite po Rytus ČIA

V. Matiušenko nuotr.

5. 69 kv.m. butas Vilniuje: iš dviejų kambarių – trys

Architektei Audronei Ambrazienei ir dizainerei Daivai Pocevičienei projektuojant vilniečių poros namų interjerą, pirmoji užduotis buvo racionaliai išspręsti išplanavimą.

Visas interjeras – ČIA

I. Petino nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis