145 kv.m namas: harmoningas ir modernumo kupinas interjeras

Šis interjero projektas yra įdomus tuo, kad tai yra seno namo renovacija – virsmas prabanga ir geru skoniu alsuojančia erdve. Projekto autorė – Vaida Žemaitytė-Jurgelevičė (dizaino studija „Interjero pasaka“), kurios kūrybai yra būdinga Art Deco stilistika. Pastarasis stilius šiuose namuose yra jungiamas su moderniomis detalėmis, rezultatas – prabangūs, elegantiški ir kartu patogūs namai.

145 kv. m namą sudaro šios erdvės: miegamasis, vaiko kambarys, atviro išplanavimo svetainė sujungta su virtuve bei valgomuoju, darbo kambarys, vonios kambarys, svečių tualetas bei koridorius. Interjero stilius – Art Deco ir modernumo derinys.


Art Deco stilius yra itin prabangus, tai puikiai matyti šiame interjere, jame yra naudojamos itin aukštos klasės apdailos medžiagos, išskirtiniai baldai, ypatingas dėmesys yra skiriamas detalėms. Modernus stilius atitinka šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą ir erdvei suteikia praktiškumo.


Leonas Garbačauskas


Interjere vientisumo įspūdi kuria švarios ir lakoniškos linijos bei juoda ir balta spalvos persipinančios su geometriniais raštais ir blizgiais paviršiais. Stiliaus vientisumą taip pat palaiko parinktos medžiagos, tokios, kaip: facetuoti veidrodžiai, marmuras, natūralus medis, chromas, aksomas. Šios medžiagos derėdamos tarpusavyje kuria glamūrinį būsto įvaizdį.


Tam, kad interjeras atrodytų dar charakteringiau, visuose namuose buvo naudojamos geometrinės formos, juodai balti dryžiai ir rombai. Čia rombai yra randami korpusiniuose balduose, plytelių piešiniuose bei audiniuose. Didingumo interjerui suteikia iki lubų suformuotos kambarių durys su gana ryškiu natūralaus lukšto raštu.


Leonas Garbačauskas


Atviro išplanavimo svetainės, virtuvės bei valgomojo kambarys yra sudalintas į aiškias atskiras zonas. Čia vyrauja monochromatinė paletė, kurią paįvairina įvesta akcentinė smėlio spalva, kuri kartu su medinėmis grindimis erdvei suteikia jaukumo. Kambaryje naudojama daug skirtingų tekstūrų (marmuras, mediena, stiklas, minkšti audiniai), kurios suteikia bendram vaizdui vizualinio gylio.


Leonas Garbačauskas


Tėvų miegamasis – minkšta, monochromatinė ir rami poilsio oazė. Jaukumą šioje erdvėje kuria neutrali spalvų paletė, šiltai atrodanti natūrali mediena bei minkšti audiniai. Išskirtinė detalė – akcentinė lovos galvūgalio siena, kurioje panaudotos minkštos geometrinės plokštės.


Leonas Garbačauskas


Interjero studija ypač didžiuojasi pagrindiniu vonios kambariu. Ši vonia – šviesi, erdvi ir itin prabangi. Vonios kambaryje yra išlaikomas interjero stiliaus vientisumas – „žaidžiama“ kontrastais ir geometrinėmis formomis.Visą interjerą galite apžiūrėti galerijoje:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis