Įkvepiantys nedidelių miegamųjų pavyzdžiai

Kai reikia rinktis – didesnė virtuvė ar miegamasis, tikėtina, kad dauguma norės daugiau vietos virtuvėje. Ir kitas patalpas renkamės didesnes, todėl būtent miegamajam lieka mažiausiai vietos. Tai nėra blogai, juk galiausiai šioje patalpoje svarbiausia yra lova.

Vis dėlto ne pačioje didžiausioje patalpoje be lovos skoningai sutalpinti dar ir naktinius stalelius bei kokią spintą ar komodą nėra juokų darbas, tad įkvėpimui pateikiame kelias idėjas ir patarimus, kaip įsirengti jaukų ir stilingą miegamąjį.

Small bed room decoration ideas #smallbedroom #home #design

A photo posted by dream home (@dreamshome01) on Jan 10, 2017 at 8:20am PST

Suderinti viską, kas reikalingiausia net ir nedideliame miegamajame nėra neįmanoma misija. Viskas priklauso nuo išdėstymo. Tinkamai parinkti ne tik pagrindiniai miegamojo baldai, bet ir daiktadėžės, lentynos neužgriozdins mažos erdvės, o kaip tik vienas kitą papildys.

#decoholichome_smallbedroom inspirasi kamar tidur minimalis 💜 #interiorinspiration #homeinterior #homeideas #homedecoration #smallbedroom #bedroomdesign #desainrumahminimalis #rumahminimalis #rumah #kamartidur #kamartidurminimalis #rumahmungil #inspirasirumah

A photo posted by Home Decoration Ideas (@decoholichome) on Jan 27, 2017 at 5:13am PST

Jei kambarys iš tiesų tik tokio pločio, kad telpa tik lova, svarbu ją įsprausti tinkamiausioje vietoje. Geriausiai tokiu atveju tiks tolimiausias patalpos kampas. Nepaisant to, kad į tokią lovą galima įlipti tik iš vienos pusės, miegamasis atrodys jaukiai net jei jame bus ir daugiau baldų.

Ir čia lova užima beveik visą kambarį, bet vis vien atsirado vietos lentynų sistemai galvūgalyje.

Jei miegamajame numatyta spinta, rinkitės ją su stumdomosiomis durimis – tai vizualiai praplės patalpą.

#smallbedroom#roomdecor#interior

A photo posted by @bedroomdecoration on Dec 10, 2016 at 12:18am PST

Tokiame miegamajame užuolaidos turi būti nedidelės arba peršviečiamos, o geriausiai tinka žaliuzės arba ritininės užuolaidos, kad langas būtų kiek įmanoma atviresnis.

Small dark bedoom. So beautiful! #interiordesign #bedroom #smallbedroom #darkbedroom

A photo posted by Astrid | Gravity Home (@gravityhomeblog) on May 14, 2016 at 6:27pm PDT

Jei kambaryje yra langas, geriausiai prie jo statyti lovos galvūgalį. O į siaurus tarpus tarp sienos ir lovos galima įsprausti naktinius stalelius arba tik vieną, kaip šiame interjere.

When you finally get a little pinch of time to clean your room that has been a hot nightmare for weeks. 🙌🏻

A photo posted by • T H E S A G E F O X • (@thesagefoxdesign) on Dec 15, 2016 at 8:17am PST

Pasistenkite net mažiausioje patalpoje atrasti kokį akcentą, kurį galima išnaudoti. Šiuo atveju tai didelė, plati palangė, atliekanti ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją.

Taip pat atminkite, kad net jei miegamasis ir miniatiūrinis, reikia pasirūpinti kokybiška ir stilinga patalyne, lovatiese bei pagalvėlėmis. Jei lova yra pagrindinis kambario akcentas, svarbu pasirūpinti, kad ji atrodytų estetiškai, į ją būtų malonu žiūrėti, kitaip atėjus svečiams teks rakinti miegamojo duris, kad kas netyčia jos nepastebėtų.

Black grey white combination..pillow case from ikea vinter collection#decoration #smallbedroom #interiör #interiør #tbt #homedecor #homesweethome #bedroomdecor

A photo posted by ia_dream_home (@ia_dream_home) on Nov 20, 2016 at 10:50pm PST

Jei visą kambarį užima lova, išnaudokite sienas – ant jų pakabinkite paveikslų, nuotraukų.

Even a tiny bedroom can have a workspace via @bosthlm_realestate

A photo posted by Astrid | Gravity Home (@gravityhomeblog) on Sep 23, 2016 at 1:02pm PDT

Įsirengiant nedidelį miegamąjį verta pamąstyti apie sienų spalvą – ji neturėtų būti kategoriškai balta. Įdomu tai, kad vizualiai išplėsti patalpą gali padėti ir tamsios spalvos – jos suteikia gylio efektą, kuris labai reikalingas tokiame interjere. Tačiau visuomet reikia prisiminti svarbiausią taisyklę: mažoje patalpoje nereikėtų persistengti su aksesuarų gausa. Kuo jų mažiau, tuo geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis