10 interjero detalių, kurios būtinos miegamajam

Norite papuošti miegamąjį? Sudarėme daiktų, kuriais galite pagražinti miegamąjį, sąrašą.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija.

1. Tema

Vaikų kambarius dažnai įrengiame tam tikra tema – sportas, princesės kambarys ar pan., o miegamajam parinkti temą pamirštame. Labai konkrečios temos nereikia, pakaks idėjos, kažkokio motyvo. Patinka dryžiukai? Gėlių motyvai? Tegu jie kartojasi įvairiose vietose – ant sienų, ant patalynės, ant langų, ant pagalvėlių.

2. Kilimėlis

Ar jūsų miegamojo grindys medinės, ar išklotos kilimine danga, bus smagiau išlipti iš lovos, jei prie jos bus patiestas nedidelis kilimėlis. Kuo minkštesnis, tuo geriau.

3. Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės funkcionalios ir puošia patalpą. Jomis galite į miegamąjį daugiau spalvų, jos tarsi kviečia prigulti... Lova su pagalvėlėmis bus kur kas patogesnė.

4. Kėdės

Dar viena kėdė prisėsti paskaityti knygą ar apsiauti batus – funkcionali, be to, gali būti ryškesnės spalvos ir būti įdomus miegamojo akcentas.

5. Televizorius

Patariama miegamajame nelaikyti elektronikos prietaisų, ypač tokių, kurie trukdo užmigti. Bet kadangi visada užmiegu bevargo, mėgstu prieš miegą šiek tiek pažiūrėti televizorių. Man jis patinka, tačiau nesiginčysiu su specialistais, kurie sako, kad miegamajame geriau neturėti televizoriaus.

6. Mielos smulkmenos

Dailioms dėžutėms, žaisliukams, paveikslėliams reikėtų atskiros lentynos. Visas mielas smulkmenas galima išdėlioti ir ant spintelės.

7. Naktinis staliukas

Ant naktinio staliuko ne tik galima ką nors pasidėti, į spintelę po juo telpa drabužiai. Ant mano naktinio staliuko visada stovi vandens stiklinė, žadintuvas, guli skaitoma knyga ir lūpų balzamas.

8. Čiužinys

Visi suprantame, kad čiužinys turi reikšmės miego kokybei. Išsirinkite mėgstamą – minkštą, kietesnį, iš porolono.

9. Paveikslai

Turiu omenyje paveikslus, kurie palaikytų pasirinktą temą, apie kuri rašiau ankstėliau. Tegu piešiniai ir spalvos kuria jūsų norimą nuotaiką, temą.

10. Lempa skaitymui

Net jei ne dažnai skaitote, prie lovos būtina turėti lempą skaitymui. Juk kur kas jaukiau atsigulti į lovą ir tada ištiesti ranką ir išjungti šviesą.

Sekite visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis