Kaip įrengti miegamąjį, kad jame atsigautumėte ir nebūtų ginčų

Miegamasis, virtuvė ir svetainė trys svarbiausios buto patalpos, nuo kurių priklauso pozityvi buto energetika. Miegamajame žmogus praleidžia trečdalį gyvenimo. Pagrindinę vietą miegamajame užima lova, todėl atkreipkite dėmesį, kaip ją pastatyti.

Lovos negalima statyti taip, kad kojos būtų nukreiptos į duris.

Gulėdami joje turite matyti įeinančius žmones.

Lova statoma galvūgaliu prie sienos, tačiau nepristumiama.

Nepatartina statyti lovos viduryje kambario kaip sarkofago.

Ant lovos neturi kristi tiesioginiai saulės spinduliai, kurie trukdo miegoti.

Shutterstock nuotr.

Nerekomenduojama galvūgalyje tvirtinti elektros šviestuvų, nes tai sukelia akių ir kepenų ligas. Neleistini šviestuvai ir virš lovos.

Po lova negalima laikyti jokių daiktų. Palovis turi būti tuščias.

Į miegamąjį turi būti tik vienas įėjimas. Patartina nesinaudoti lova, kurioje kas nors mirė.

Lovoje, kurioje miega sutuoktiniai, turi būti tik vienas bendras čiužinys. Atskiri  sukelia šeimyninius nesutarimus ar net skyrybas (taip mano Rytų meistrai).

Negalima statyti lovos po lubose esančia sija, tai ypač kenksminga.

Shutterstock nuotr.

Miegamajame reikia vengti veidrodžių. Ypač kenksminga gulint lovoje matyti savo atspindį veidrodyje. Tokį veidrodį būtina pašalinti iš miegamojo, nes jis per daug energizuoja ir neduoda ramiai miegoti.

Fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą  gulėti lovoje reikia galva į šiaurę, žiemą  galva į pietus, o gimusiems pavasarį ar rudenį  gulėjimo kryptį reikėtų parinkti individualiai.

Shutterstock nuotr.

Nepatariama miegoti galva į vakarus.

Lietuvoje dėl gyvenamojo ploto trūkumo miegamieji dažnai paverčiami drabužinėmis arba darbo kabinetais. Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai  sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame, neturime mokytis ar dirbti protinio darbo.

Miegamajame negali būti vandens simbolių, pavyzdžiui, akvariumas privilios vagis arba turėsite didelius finansinius nuostolius. Kenkia ir paveikslai, kuriuose vaizduojama jūra, ežerai ar kriokliai.

Shutterstock nuotr.

Daug kam gal nepatiks, kad miegamajame negalima laikyti gėlių ar kitų augalų, ypač augančių. Moters miegamajame kambarinės gėlės sugadina sėkmę meilėje, santuokinių miegamajame jos tampa ginčų ir įtarumo priežastimi. Ir paveikslų su gėlėmis miegamajame geriau nekabinti.

Miegamajame prieš jūsų lovą esančios atviros knygų lentynos – jūsų susirgimo garantas. Nežinia tik  po kiek laiko.

Shutterstock nuotr.

Televizoriaus ekranas miegamajame visada veda į skyrybas. Net išjungtas dar dvi paras jis skleidžia neigiamas sveikatai bangas.

Lovos niekada negalima statyti tarp dvejų durų, prie lango, bendros sienos su tualetu, prieš veidrodį, po vandens talpykla.

Miegamojo negalima daryti pastogėje, kur pasvirusios kambario lubos, tai vienas blogiausių miegamojo variantų.

Shutterstock nuotr.

Ypač kenksmingi stoglangiai virš miegamojo patalpos. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti romantiška ir gražu, iš tiesų   žalinga žmogui. Tokios patalpos tinka meno studijoms, bet ne miegui.

Po lova negalima laikyti jokių daiktų  palovis turi būti tuščias

www.radiostezija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis