Jaukaus miegamojo paslaptis: 10 geriausių spalvinių derinių

Spalvų paletė yra labai svarbi miegamajame, juk spalva veikia interjero atmosferą ir nuotaiką. Mes parinkome 10 geriausių palečių, kurios pavers miegamąjį kur kas jaukesniu. Dizainerių nuomone, tikrai jaukaus miegamojo paslaptis – sėkmingai parinkta spalvų gama. Juk būtent spalva sukuria interjero nuotaiką ir stilių. O tokiam svarbiam kambariui spalvos ir atspalviai turi būti parinkti ypatingai kruopščiai, kad interjero atmosfera būtų atpalaiduojanti ir patogi. Mes parinkome 10 geriausių spalvinių derinių miegamajam, kurie tikrai dovanos jums sveiką miegą.

Paletė Nr. 1: tamsiai mėlyna ir koralų

Miegamasis, skęstantis giliuose mėlynuose atspalviuose, suteiks ramybę ir jaukumą, nes bus panašus į naktinį dangų. O ryškūs koralų spalvos akcentai sukurs tinkamą kontrastą tamsiai mėlynai spalvai.

Paletė Nr. 2: geltona ir mėtinė

Sultingi saldainių atspalviai puikiai dera tarpusavyje ir paverčia miegamąjį lengvu ir švelniu. Mėtinės ir geltonos spalvos atspalviai pripildo atmosferą šviesa ir šiluma, o dėl savo neutralumo padeda atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

Paletė Nr. 3: balta, žalia ir ruda

Gamtos atspalvių derinys puikiai tinka jaukiam miegamajam. Juk baltos, žalios ir rudos spalvų harmonija primena saulėtus ir ramius vasaros peizažus. Ko dar reikia kietam miegui?

Paletė Nr. 4: juoda ir ruda

Nepaisant to, kad juodos ir rudos spalvų paprastai nerekomenduojama maišyti, pamėginkite pažaisti su jų atspalviais. Pagrindui parinkite tamsiai rudą atspalvį ir papildykite jį juodos spalvos akcentais.

Paletė Nr. 5: žalia ir rožinė

Rožinės ir žalios spalvų harmonija – idealus variantas jautriam moteriškam miegamajam. Švelnūs pastelinių spalvų atspalviai suteiks interjerui subtilumo: žalia puikiai tiks kaip pagrindas sienoms, o rožinė pabrėš interjero detales.

Paletė Nr. 6: pilka ir balta

Pilka spalva – vienas stilingiausių paletės atspalvių. Tačiau vien pilkų atspalvių miegamasis atrodo nuobodžiai ir niūriai, o derinamas su balta spalva akimirksniu virsta šviežesniu ir įdomesniu.

Paletė Nr. 7: balta spalva

Skirtingi baltos spalvos atspalviai – klasikinis bet kokio interjero įrengimo variantas. Juk šita spalva ne tik lengvai prisiderina prie bet kokio stiliaus, bet ir teigiamai veikia interjero erdvę, vizualiai ją praplėsdama ir palengvindama.

Paletė Nr. 8: juoda ir balta

Šitas niekada nepralaimintis monochrominis duetas suteiks subtilumo kiekvienam miegamajam. Kontrastuojantys juodos ir baltos spalvų atspalviai tinkamai šešėliuos interjero erdvę, optiškai ją padidindami.

Paletė Nr. 9: juoda, balta ir geltona

Jei juodos ir baltos spalvų harmonija jums atrodo pernelyg niūri ir oficiali, praskieskite ją ryškiai geltonu atspalviu. Ryškiai geltona ne tik veiksmingai kontrastuos su juodai balta palete, bet ir suteiks erdvei pozityvią nuotaiką.

Paletė Nr. 10: balta ir ruda

Baltos ir rudos spalvų atspalviai tiks mažam ir jaukiam miegamajam. Šviesių, šiltų atspalvių mediniai baldų paviršiai derinami su pieno spalvos atspalviais sukurs harmoningą foną, puikiai tinkantį ramiam poilsiui.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis